Genel Gündem Tüm Manşetler

DÜZCELİLERLE BULUŞTULAR..!

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, partisinin Zonguldak Milletvekili Adayı Faruk Çaturoğlu’nu, ilçedeki Düzceliler Derneği üyeleri ile buluşturdu. Derneğin Genel Sekreteri Yusuf Zobar’ın yazılı açıklamasına göre, ilçede ikamet eden..

DÜZCELİLERLE BULUŞTULAR..!

bir-araya-geldiler-kvl0i

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, partisinin Zonguldak Milletvekili Adayı Faruk Çaturoğlu’nu, ilçedeki Düzceliler Derneği üyeleri ile buluşturdu.

Derneğin Genel Sekreteri Yusuf Zobar’ın yazılı açıklamasına göre, ilçede ikamet eden Düzceliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyelerinin, Sahil Bandı’ndaki dernek evinde kahvaltıda bir araya geldiler.

Kahvaltıya davetli olarak Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, AKP Zonguldak Milletvekili Adayı Faruk Çaturoğlu, AKP İlçe Başkanı Fatih Çakır ve Belediye Meclis üyeleri Halil Bozkuş, Ayhan Atay, İhsan Yazıcıoğlu ile birlikte katıldı.

Bir araya gelerek hasret gideren ve sohbet eden dernek üyelerine, Çaturoğlu da seçim çalışmaları hakkında bilgi aktardı.

Düzceliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Nejat Bakan, kahvaltının ardından yaptığı konuşmada, katılımcılara teşekkür ederken, çeşitli vesileler ile zaman zaman dernek üyelerini bir araya getirecek etkinlikler düzenleye devam edeceklerini kaydetti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL