Genel Gündem Tüm Manşetler

DUYGU DOLU ANLAR YAŞANDI..!

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 170. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla tören düzenlendi. Devrim Bulvarı Atatürk Anıtı’nda düzenlenen törende saygı duruşunda bulunuldu, TED Koleji Bando ekibi eşliğinde İstiklal Marşı..

DUYGU DOLU ANLAR YAŞANDI..!

11102996_956056007738276_4855550788856001379_n

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 170. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla tören düzenlendi.
Devrim Bulvarı Atatürk Anıtı’nda düzenlenen törende saygı duruşunda bulunuldu, TED Koleji Bando ekibi eşliğinde İstiklal Marşı söylendi. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, İlçe Emniyet Müdürü Timur Özgen ve İlçe Jandarma Komutanı Yzb. Gökhan Tufan, Atatürk Anıtı’na çelenk bıraktı. Bir süre önce resim, şiir ve kompozisyon dalında yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilerin hediyeleri, protokol üyeleri tarafından verildi.

DUYGU DOLU ANLAR YAŞANDI
Kompozisyon birincisi Emine Tutku Yılmaz, polis olan babasını anlattığı yazısını okudu. Bazı ailelerin, çocuklarını, ‘…yoksa polis çağırırım’ diyerek korkuttuğunu, oysa görevde olan babasını görebilmek için büyük özlem duyduğunu söylemesi, duygu dolu anların yaşanmasına neden oldu. Bazı kadın polislerin ağladığı görüldü. Burada ki tören, teşkilat mensubu polislerin çektirdiği hatıra fotoğrafları ile son buldu. Törene, teşkilat mensubu polisler yanı sıra Karadeniz Erdeğli Muharip Gaziler Derneği yönetimindeki gaziler ile öğrenciler de katıldı.

Öte yandan, Emniyet Müdürü Timur Özgen ve bazı birim amirleri, tören sonrası gittikleri kaymakamlıkta, Kaymakam İbrahim Çay’ı ziyaret ettiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL