Spor

DURMAK YOK YOLA DEVAM

Karadeniz Ereğli Birinci Amatör Kümede mücadele eden Bayatspor Kulübü Başkanı Recep Civelek köy halkının ve kulüp yönetiminin baskılarına dayanamayarak istifasından vazgeçti. Süper Amatör Lige terfi için play of oynamak adına..

DURMAK YOK YOLA DEVAM

1609830_533171066800640_2899124446622775473_n

Karadeniz Ereğli Birinci Amatör Kümede mücadele eden Bayatspor Kulübü Başkanı Recep Civelek köy halkının ve kulüp yönetiminin baskılarına dayanamayarak istifasından vazgeçti.

Süper Amatör Lige terfi için play of oynamak adına ÇAPETİ Merkez Atelyesispor ile ekstra play of’ta karşılaşan ve uzatmalarda yediği gol ile 2-1 mağlup olan Bayatspor’un Başkanı Recep Civelek istifa kararı almıştı. Ancak futbolcular ve Bayatspor kulüp yöneticileri başkanı ikna çabalarına girdi. Bu çabalar sonuç verdi ve Bayatspor Yönetim Kurulu başkanın istifasını kabul etmedi. İstifası kabul edilmeyen Başkan Recep Civelek’e yönetim güvenoyu vererek ‘bu kulüp sensiz yaşamaz’ mesajı verdi. Bu durum karşısında oldukça duygulanan ve gururlanan Civelek istifasından vazgeçtiğini ve Bayatspor için elinden geleni yapacağını dile getirdi. 

YORUMLAR (1)

  1. BAYATSPOR BAŞŞKNI diyorki:

    Beni bu istifa kararı dan vaz geciren bazı futbolcu kardeşlerim sen yoksan bizde yokyuz deyip beni ikna çabalarına gittiler bu kişiler beni kırmadılar iki seneden beri ben de onları kırmadım bu külüpte 80 tane genç futbolcu var bunlara düğüsünerek yoladevam dedim kim nederse desin ben bu işi öz veri ile yapıyorum zevk için yapmıyorum ben eleştiri alsam bile ben onları matap almıyorum 2010dan beri Bayatspor tarih yazdı herkese nasip olmaz böyle başarı bu yönetim bu futbolculara neler yaptımızı spor kamıoyu bilmektedir benim yanımda olan kaç gündür telefonuma arayan arkadaşlarıma başkanlara hocalara futbolcu kardeşlerime beni son anda kararımdan vaz gecirdiler bende durmak yok yola devam dedim
    yanımda olan lara hepsine teşekkür ederim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL