Spor

DURMAK YOK, DEMİRBAŞ İLE DEVAM..!

Karadeniz Ereğli Belediyespor Yönetim Kurulu’nun kararına Kdz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal red cevabı verdi.  Takımın Antrenörü Taner Demirbaş’ın görevden alınması hususunda talepte bulunanlara yöneticilere Uysal red cevabı vererek sezon..

DURMAK YOK, DEMİRBAŞ İLE DEVAM..!

timthumb

Karadeniz Ereğli Belediyespor Yönetim Kurulu’nun kararına Kdz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal red cevabı verdi. 

Takımın Antrenörü Taner Demirbaş’ın görevden alınması hususunda talepte bulunanlara yöneticilere Uysal red cevabı vererek sezon başında olduğu gibi şimdide Taner Demirbaş ile yola devam dedi. 

Sezon başında alınan 5-0’lık Akçakocaspor mağlubiyeti sonrası Beyçayırı Sahasında ‘bu takım batsa da çıksa da hocanız Taner Demirbaş’tır. Ligdende düşse, şampiyonda olsa hocanız Taner’dir‘ demiş ve Demirbaş’ın arkasında durmuştu. 

Yönetimdeki çatlak sesleri dikkate almayan Hüseyin Uysal yine ‘takımın Antrenörü Taner Demirbaş’tır‘ dedi.

Bu kararın ardından Yönetim Kurulu’nun aldığı diğer radikal kararlar hayata geçirildi.

İlk olarak takımın siyahi oyuncusu Boubacar Moussa Traore ile yollar ayrıldı. Kendisine teşekkür edilen siyahi oyuncuya futbol yaşantısında başarı dileyen yönetim kurulu, mevcut oyuncularda maç başı ücretlerinde de değişiklik yapacak. Hatta bazı oyuncular istenmeyen tutum ve hareketlere devam ettiği takdirde kendileri ile de yollar ayrılacak. 

Kdz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın Taner Demirbaş ile yola devam kararı alması spor otoriteleri tarafından ‘en doğru karar’ olarak yorumlandı.

YORUMLAR (5)

 1. Gercek burhan önder diyorki:

  Buraya yazılan burhan önder nickle yapılan yorumlar şahsıma ait değildir herkes adam gibi kendi ismini yazıp ta yazssin saygilarimla genç ereglililer trbun lideri. ..

 2. bilen diyorki:

  arkadaşlar size bir hakeye anlatayım şirin bir ilçenin bir takımı varmış sezon başı bir yönetim yapılmış ama yönetim ikiye ayrılmış bunlar birbirleriyle konuşmazlarmış oyuzden sezon başı hocanın istediği topçuları eregliye getirmişler alamamışlar paramız yok olduğu zaman size haber vereceğiz demişler bu ara kafeci gurup bize belediyenin parasını verin biz onu cok iyi harcarız demişler önlerinde bir engel varmış oda hocaymış uzatmayayım maçlarbaşlamış bu guruptan bazıları akcakoca maçında yenilin taner hocayı gönderelim diye telefonla aramış tocuları tesadüfya omacta takım 5 0 yenilmiş bunlar işbitti derken başkan hocanın arkasında durmuş takım iyi gitmeye başlamış bütün yöneticileri hüzün kaplamış oynamayan topçuları örgütlemişler olmamış 2 ay para vermemişler olmamış devreye kadar gelmişler taklm kampa gitmiş ne gerek vardı demişler hoca acilen 3yada 4 topçu istemiş paramız yok takım idmanlarını salonda veya alaplıda yapmaya başlamış takımı yönetim okadar sahipsiz bırakmışkı en önemli maça halide maçına birtek yönetici gitmemiş bu yöneticiler takım başarısız olunca zevkten dörtköşe olmuşlar bu arada çıkar ilişkilerini mac satanlara belediyenin parasını yemek isteyenlere sonra geleceğim başkanın hocasının arkasında durmasının nedeni bunları bilmesi bu eregli bunların hepsini bilecek hikaye bitmedi ama dahasonra anlatmaya devam edeceğim ayrıntılarıyla

  • Gol diyorki:

   Ya alemsin guldurdun bizi Allahda seni guldursun. Taner hocanın aldığı topçuları izliyoz u -19 takımı bile bu liğin ilk 3 şırasına girer boş konuşuyorsun kardeş. Biri eline yazmış vermiş sende yazıyon buraya takımın hali belli Taner hocanın savunacak bi tarafı kalmadı. Son maç takım yenik 80. Dakika oyuna stoper alıyor diyecek laf yok yönetime helal olsun.

 3. Burhan Önder diyorki:

  Yazıklar olsun sana başkan. Bu saatten sonra farklı bir Genç Ereğlili göreceksin. Bizi satanı bizde satarız. Herkes görecek Ereğli çocuğunun hakkını kimse yiyemeyecek bu saatten sonra. Hadi bakalım hodri meydan

 4. dalgacıı diyorki:

  Hangi otoriteler Tanerle devam kararını “en doğru karar” olarak yorumlar. ALLAH aşkına KAAN KOCAMAN şu adamı savunmayı bırak. Sen demedin mi kaybedecek bişeyim yok diye. Neden çekiniyorsun bu kadar

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL