Magazin

DÜNYA EVİNE GİRDİLER

Karadeniz Ereğli Belediyespor Antrenörü ve Belediye İmar Müdürlüğü’nde görevli İsmail Yalçın’ın oğlu Uğur Yalçın 7 Temmuz Pazar günü Büyük Anadolu Otelde düzenlenen düğün ile dünya evine girdi. Hatice Sarı çifti..

DÜNYA EVİNE GİRDİLER

1069321_169273373254067_410555867_n

Karadeniz Ereğli Belediyespor Antrenörü ve Belediye İmar Müdürlüğü’nde görevli İsmail Yalçın’ın oğlu Uğur Yalçın 7 Temmuz Pazar günü Büyük Anadolu Otelde düzenlenen düğün ile dünya evine girdi.

Hatice Sarı çifti ile dünya evine giren Uğur Yalçın’ın düğününde Ereğli’nin tanınmış simalarının yanı sıra Ereğli Belediye Yetkilisi Halil Posbıyık ve bazı belediye meclis üyeleri katıldı. Mutluluklarını gazetemize ifade eden çift şunları söyledi. ‘Bugün burada tüm dostlarımız ve sevenlerimizle birlikte aşkımızı resmileştiriyor olmak ve dünya yaşantımızı paylaşıyor olmanın mutluluğu kelimelerle anlatılabilecek bir durum değildir. Biz birbirimizi sevdik ve hayatı acısıyla tatlısıyla paylaşmak istedik. Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayarak yanımızda olan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.’

Gerçek Ereğli Gazetesi olarak çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL