Spor

DEVLET İSTİYOR

Karadeniz Ereğli’nin tek Süper Amatör Lig takımı olma unvanını bu sezon elinde bulunduran Kdz Ereğli Devlet Hastanesispor kökten değişikliğe gidiyor.  İlk olarak kulüp başkanlığını Vefa Derneği Başkanlığını yürüten Abdullah Bostancı üstleniyor. Yönetimdeki isimlerin..

DEVLET İSTİYOR

8412_11801

Karadeniz Ereğli’nin tek Süper Amatör Lig takımı olma unvanını bu sezon elinde bulunduran Kdz Ereğli Devlet Hastanesispor kökten değişikliğe gidiyor. 

İlk olarak kulüp başkanlığını Vefa Derneği Başkanlığını yürüten Abdullah Bostancı üstleniyor. Yönetimdeki isimlerin bir çoğu değişirken, kulübün ismininde değişmesi bekleniyor. Başkan Bostancı ilk iş olarak Kdz Ereğlispor eski Antrenörü İsmail Yalçın’a teklif götüreceğini belirtti. 

 

YORUMLAR (1)

  1. ender diyorki:

    abdullah bostancı hayatında hangi işi doğru yapmışki bu işi doğru yapsın malum daha birkaç sene önce karadenizin düştüğü durumlar ortada nereye elini atsa orası batıyor bastığı yerde ot bitmiyor zaten akıllı biri olsa öncelikle neyapar eder takımdaki hocalarını tutardı balık baştan kokar misali devletin durumuda ne yazıkki bitmiştir yazıkkkkkk

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL