logo

20 Haziran 2022

Destek vermeye geldi…

Türk futbolunun önemli golcüleri arasına adını yazdıran Teknik Direktör Ümit Karan Zonguldak’a geldi, Ereğli Belediye Başkanı ve Ereğli Belediyespor Kulüp Başkanı Halil Posbıyık ile görüştü.

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden temsilcimiz Ereğli Belediyespor yeni sezona iddialı girmeye hazırlanıyor.  Ereğli Belediyespor 2. Başkanı Halil Bozkuş ve transfer komitesi ilk olarak Teknik Direktör olarak İsmail Aksu ile anlaşmaya varmıştı.

ÜMİT KARAN SÜRPRİZİ
Teknik direktör İsmail Aksu ve transfer komitesi birlikte iç ve dış transferde yoğunlaşırken, Ereğli Belediyespor’da sürpriz bir gelişme yaşandı. Kulüp 2’nci Başkanı Halil Bozkuş, Türk futbolunun önemli golcülerinden Teknik Direktör Ümit Karan’ın Ereğli’ye gelerek imza atacağını açıklaması heyecan yarattı.
Son olarak geçtiğimiz sezon Zonguldak Kömürspor’un rakibi Uşakspor’da ikinci yarı Teknik Direktörlük yapan Ümit Karan’ın Ereğli Belediyespor’a gönülden destek vermek ve yeni yönetimin yanında yer aldığını belirtmek için Ereğli’ye geldiği belirtildi.

ÜMİT KARAN, HALİL POSBIYIK’TA FORMA HEDİYE ETTİ
Ereğli’ye gelerek ilk olarak Ereğli Belediye Başkanı ve aynı zamanda Ereğli Belediyespor Kulüp Başkanı Halil Posbıyık ile görüşen Ümit Karan, Başkan Posbıyık’da imzalı Galatasaray forması hediye etti. Başkan Posbıyık ise Ümit Karan’da ismi yazılı 99 numara Ereğli Belediyespor forması hediye etti.

Haber: Talha Taytekin

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?