Genel Gündem Tüm Manşetler

DENİZCİLİK VE KABOTAJ BAYRAMI KUTLANDI

‘1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı’, Atatürk Anıtı önüne çelenk koyma töreni ile başlayıp, deniz şehitleri anısına denize çelenk bırakılmasıyla sona erdi. Etkinlikler kapsamında müsabaka ve deniz eğlenceleri, 27 Haziran..

DENİZCİLİK VE KABOTAJ BAYRAMI KUTLANDI

DSC_0282

‘1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı’, Atatürk Anıtı önüne çelenk koyma töreni ile başlayıp, deniz şehitleri anısına denize çelenk bırakılmasıyla sona erdi. Etkinlikler kapsamında müsabaka ve deniz eğlenceleri, 27 Haziran 2014 Cuma günü gerçekleştirilmişti.

Kdz. Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, Karadeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Deniz Kıdemli Albay Yalçın Enç, Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Vekili Ayhan Atay, Ereğli Liman Başkanı Ahmet Turgay’ında katılımı ile gerçekleşen törende, Liman Başkanlığı ve Denizcilikle ilgili diğer kurumlar anıt önüne çelenklerini sundu, saygı duruşunda bulunulup İstiklal Marşı okundu.    

Törende, günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Ereğli Liman Başkanı Ahmet Turgay Okur yaparken, anıt önündeki törenin ardından protokol, Belediye Limanından Erdemir-3 Römorkörü ile denize açılarak, Deniz Şehitleri anısına denize çelenk bıraktı.

DSC_0286

DSC_0265

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL