Genel Gündem Tüm Manşetler

DEMİRTAŞ’IN BAYRAM MESAJI…

Zonguldak Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Belde Belediye Başkanı Gökhan DEMİRTAŞ Kurban Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında, tüm İslam Âleminin bayramını en içten dilekleriyle kutladığını belirtti. Başkan Demirtaş mesajında; “Birlik ve beraberliğimizin..

DEMİRTAŞ’IN BAYRAM MESAJI…

Zonguldak Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Belde Belediye Başkanı Gökhan DEMİRTAŞ Kurban Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında, tüm İslam Âleminin bayramını en içten dilekleriyle kutladığını belirtti.

Başkan Demirtaş mesajında; “Birlik ve beraberliğimizin simgesi olan, toplumumuzu kaynaştıran, hoşgörü ve kardeşliğimizi artıran bayramlar aynı zamanda coşku günleridir. Bu güzel günleri fırsat bilerek yaşamımızda sevginin, saygının, kardeşliğin, hoşgörünün, eşitliğin, adaletin etkin kılınması etik değerlerin toplumu kuşatması adına hep birlikte çaba göstermeliyiz.

Sevginin, saygının ve hoşgörünün, yardımlaşma duygusunun oluşturacağı iklimin insanlığın düşmana olan sorunlara merhem olacağı duygusuyla bu anlamlı ve özel günlerde, akraba ve komşularımızın yanı sıra kimsesizlerimizi de ziyaret ederek Kurban Bayramı’nı ruhuna uygun yaşamaya özen göstermeliyiz.

Değerli hemşerilerimle birlikte bir bayramı daha yaşayacak olmanın mutluluğu ve heyecanını yaşarken, Kurban Bayramı’nın tüm insanlığa, İslam âlemine ve ülkemize sağlık, huzur ve barış getirmesini diliyor, tüm hemşerilerimin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum “ dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL