Spor

DEMİR DÜNYA EVİNE GİRDİ

Zonguldak Futbol İl Tertip Komitesi Başkanı Kemal Demir’in oğlu Samet Demir Yasemin Kenanoğlu ile dünya evine girdi. Gelik beldesinde gerçekleştirilen düğüne çok sayıda davetlinin yanı sıra spor kamuoyuda oldukça yoğun..

DEMİR DÜNYA EVİNE GİRDİ

demir 1

Zonguldak Futbol İl Tertip Komitesi Başkanı Kemal Demir’in oğlu Samet Demir Yasemin Kenanoğlu ile dünya evine girdi.

Gelik beldesinde gerçekleştirilen düğüne çok sayıda davetlinin yanı sıra spor kamuoyuda oldukça yoğun ilgi gösterdi. Geceye Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürü Uğur Akdeniz, Zonguldak ASKF Başkanı Tahir Buyurucu, Zonguldak TÜFAD Başkanı Ahmet Birdal ve yöneticileri, Hakem Kurulu 11. Bölge Temsilcisi Erol Pesen, Zonguldak İl Hakem Kurulu Başkanı Metin Cevahir, Zonguldak Saha Komiserleri Derneği Başkanı ve Zonguldak ASKF Genel Sekreteri Naim Acar, Zonguldak ASKF Yönetim Kurulu Üyesi Metin Malkoç, Bayatspor Başkanı Recep Civelek, Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Kaan Kocaman, Ereğli Devlet Hastanesispor Genel Kaptanı Levent Özçelik ve Antrenör Murat Korkmaz katıldı.

Düğünde davetlilerde birebir ilgilenen Kemal Demir’in mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Demir davetine icabet eden etmeyen herkese teşekkür etti.

Bizlerde Gerçek Ereğli Gazetesi olarak Samet & Yasemin çiftine mutluluklar diler, Allah’tan sağlıklı bir ömür niyaz ederiz. 

demir 2

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL