Genel Gündem Spor Tüm Manşetler

ÇOLAKOĞLU’NA AMATÖR KULÜPLER İÇİNİ DÖKTÜ

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu amatör spor kulüpleri ile sürpriz bir görüşme yaptı. Bir görüşme nedeni ile Kdz Ereğli İlçe Başkanlığı’na gelen Ak Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu amatör..

ÇOLAKOĞLU’NA AMATÖR KULÜPLER İÇİNİ DÖKTÜ

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu amatör spor kulüpleri ile sürpriz bir görüşme yaptı.

Bir görüşme nedeni ile Kdz Ereğli İlçe Başkanlığı’na gelen Ak Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu amatör spor kulübü yönetici ve antrenörleri ile bir araya gelmeyi de ihmal etmedi.

Kdz Ereğli’nin  sevilen esnaflarından Engin Köksal’a ait çay evinde sohbet niteliğinde değerlendirme yapan Çolakoğlu’na amatör spor kulübü temsilcileri sıkıntılarını dile getirdi. 

SAĞLIK RAPORU SORUNU…

Sohbet havasında geçen değerlendirmede spor kulübü temsilcileri Zonguldak Ak Parti Milletvekili Ahmet Çolakoğlu’na sporculara sağlık raporu alırken özelde 40 TL, Devlet Hastanesinde 50 TL karşılığında aldıklarını ve ancak bunun istenildiğinde aile hekimlerince verilebildiğini dile getirdiler.

Bu konu Çolakoğlu’ndan destek isteyen spor kulübü temsilcilerine Çolakoğlu ise İl Sağlık Müdürü ile bir görüşme yaparak bu sorunun çözülmesi yönünde girişimlerin başlamasını istedi.

BEYÇAYIRI ÖDENEĞİ UNUTULDU MU?

Diğer yandan Kdz Ereğli Beyçayırı Stadının bu yaz normalde tadilatının yapılması gerektiği hatta bu konuda ödeneğin dahi çıktığı ancak henüz bir çivi dahi çakılmadığı kulüp temsilcileri tarafından Çolakoğlu’na hatırlatıldı. Konunun takibi ile ilgili olarak Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Kumaş’ı görevlendiren Çolakoğlu konudan haberdar olmadığını dile getirdi.

BAKANLIK DESTEĞİ DAĞITILMADI

Ayrıca Spor Bakanlığı tarafından seçim öncesinde amatör spor kulüplerine nakli yardım yapılacağı ve bu hususta gerekli evrakların toplandığı, yapılacak yardım parasın İl Müdürlüğü’ne geldiği ancak herhangi bir kulübe ödeme yapılmadığı Çolakoğlu’na aktarılan bilgiler arasında yer aldı. Bu konuyu ise bizzat kendisinin takip edeceğini ve Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel ile görüşeceğini söyleyen Ahmet Çolakoğlu  ‘Gençleri sokaklardan, bilgisayar başından kurtaran kulüplerimize her konuda yardımcı olmaya hazırız’ dedi.

Çolakoğlu’na Ak Parti Ereğli İlçe Başkanı Mustafa Kumaş ve Gülüç Belde Başkanı İsmail Yılmaz’da eşlik edenler arasında yer aldı. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL