Spor

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR

Belediye Yöneticileri Futbol Takımı ve Sağlıkçılar Futbol Takımı, karşı karşıya geldi. “Obezite ile Mücadele”, yürüyüşünün hemen akabinde hızını alamayan sağlık personeli ve Kdz. Ereğli Belediyesi yöneticileri futbol maçında bir araya..

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR

162_8337_dsc-0381

Belediye Yöneticileri Futbol Takımı ve Sağlıkçılar Futbol Takımı, karşı karşıya geldi.

Obezite ile Mücadele”, yürüyüşünün hemen akabinde hızını alamayan sağlık personeli ve Kdz. Ereğli Belediyesi yöneticileri futbol maçında bir araya geldi..
 
Maç boyunca bir türlü organize olamayan Belediye yöneticilerin ilk golünü atan Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Baki Kara oldu. Maçın ilerleyen bölümlerinde bir de asist’i olan Kara’nın ilerleyen dakikalarda yaptığı hatalar nedeniyle sağlıkçılar kontrolü ele aldı!..
  
Kaptan Hüseyin Uysal, Su İşleri Müdürü Deniz Koca, Ruhsat Müdürü Adil Korkmaz, Fen İşleri Müdürü Oğuz Cömert, ve özellikle takımın kalecisi, belediye meclis üyesi Fevzi Mazlum’un tüm gayretlerine rağmen, maçın galibi sağlıkçılar oldu.. 
  
Ayağındaki sakatlık nedeniyle 3 yıl sahalara ara veren belediye meclis üyesi Yusuf Kalay, maça son 10 dakika girmesine rağmen sergilediği olağanüstü performans nedeniyle izleyiciler tarafından ayakta alkışlandı!.. 
 
Sağlıkçılar maçı 6-2 kazandı..
  
SAĞLIKÇILAR: 
  
Kaptan: Cüneyt AL
Suphi KONAK
Serdar DOĞAN
Hasan GÖKÇE
Murat SÖZER
Fatih SIKICIKOĞLU
Tuncer DURMUŞ
   
BELEDİYE YÖNETİCİLERİ
  
Kaptan: Hüseyin Uysal
Oğuz CÖMERT
Baki KARA
Adil KORMAZ
Deniz KOCA
Fevzi MAZLUM
Yusuf KALAY
 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL