Genel Gündem Tüm Manşetler

ÇİRKİN OYUNLAR..!

Ereğli Platformu sözcüsü Niyazi Özcan, Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Cevdet Civelek’in yeni kurulan kamyoncular kooperatifi ile ilgili açıklamasına  cevap verdi. Özcan “Seçim zamanı yaklaştıkça çirkin oyunlarınıza insanları..

ÇİRKİN OYUNLAR..!

buyuk-secim-yaklastikca-cirkin-oyunlar-187835

Ereğli Platformu sözcüsü Niyazi Özcan, Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Cevdet Civelek’in yeni kurulan kamyoncular kooperatifi ile ilgili açıklamasına  cevap verdi. Özcan “Seçim zamanı yaklaştıkça çirkin oyunlarınıza insanları alet etmeyin. Bu bir kalkınma politikası değil, var olan ayak ta durmaya çalışan nakliyeciyi yok etme politikasıdır.”dedi.

İŞTE O AÇIKLAMA :

Sayın Cevdet Civelek beyin beni uyarmasını değil beyefendinin uyanmasını diliyorum. Ereğli’de 950 kamyoncu varken sormazlar mı adama; sen ne işle iştigal ediyordun? Bugün bu sayı 80-90 civarında. Niyazi Özcan, siz güzel bir iş yapacaksınız da, ben karşı çıkacağım, öyle mi? Sen kendin bile inanmazsın. Ben diyorum ki;  bu kadar ağır tahribat yemiş bir esnafın, biraz ayakta duranlarıda yok etmeyelim, yap üç yıllık sözleşme Erdemir ile, esnaf borçlanma planını ona göre yapsın.  Seçimleriniz yaklaştığı için insanların geleceğiyle oynamayın. Kendinize  güveniyorsanız, Erdemir’den sözleşmeyi yapın,çıkın insanların karşısına ve deyin ki; “Evet arkadaşlar, işte yol haritamız. Çekeceğimiz tonaj budur, fiyatımız budur.”

Seçim zamanı yaklaştıkça çirkin oyunlarınıza insanları alet etmeyin. Bu bir kalkınma politikası değil, var olan ayak ta durmaya çalışan nakliyeciyi yok etme politikasıdır. Bilmiyorsan gel sor ne zaman sordun da, tek bir kelime benden yanlış bilgi aldın? Kim olursa olsun, babamın oğlu da olsa ben doğru bildiğimden ayrılmayacağım.İstediğiniz kadar beni yorma politikası uygulayın. İnananlar yorulmaz. Hayatımda asla hiç kimsenin ekmeğiyle oynamadım. Biryerde helal ekmek mücadelesi varsa, orada Niyazi Özcan vardır. Bizler Ereğli’de yaşayacağız. Ereğli’mizin en güzel yerde olması için herzaman mücadeleye varız.

Erdemir 23 Şubat 20016 Salı günü saat 14.00civarı Bağlık Kapı Bölgesi’ne bir gaz bırakmıştır. Çok ağır bir koku bölgeye yayılmış olup, insanların üstünde bir etkisi olup olmayacağı endişe yaratmıştır. Kamuoyuçokacil olarak aydınlatılmalıdır.Kdz. Ereğli’de kirlilik oranı seviyesi ölçülemez hale gelmiştir. Merak ediyorum Erdemir filtreleri hiç değişmiş mi?

Makam sahibi insanlar bıraksınlar kavgayı, bir araya gelsin. “Yandım Allah” diyor Ereğli. Allah yar ve yardımcımız olsun.

Saygılarımla.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL