Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

CHP’LİLER SIRALAMAYI BELİRLEDİ..!

7 Haziran 2015 Milletvekili Genel Seçimleri’nde Zonguldak Milletvekili sıralamasını (2. sıra kontenjan dışında) eğilim yoklaması ile belirlemeye karar veren CHP’de, 7 Mart tarihi uzun yıllar sonra partinin hareketlenmesine ve binlerce..

CHP’LİLER SIRALAMAYI BELİRLEDİ..!

chp zonguldak eyilim

7 Haziran 2015 Milletvekili Genel Seçimleri’nde Zonguldak Milletvekili sıralamasını (2. sıra kontenjan dışında) eğilim yoklaması ile belirlemeye karar veren CHP’de, 7 Mart tarihi uzun yıllar sonra partinin hareketlenmesine ve binlerce üyenin milletvekili aday adayları arasında adaylarını belirlemesinin heyecanını yaşamasını sağladı.

Kdz. Ereğli’deki eğilim yoklaması Mavi Organizasyonda yapıldı. diğer ilçeler gibi Saat 08.00’de kurulan sandıklar saat 17.00’de kapandı ve sayıma geçildi.

Eğilim yoklamasına katılan 16 milletvekili aday adayı arasında tercihini yapan üyeler; Zonguldak’ta 2. sıra dışındaki listeyi şöyle belirledi.

1 Şerafettin Turpçu

2-Kontenjan

3-Deniz Yavuzyılmaz

4-Harun Akın

5-Yaşar Balcı

Not: Haber yayına hazırlandığı sırada Çaycuma’nın sonuçları net olarak gelmemişti. Beklenen rakamların dışında bir gelişme olur ise, 3 ve 4. sıraların yeri belki değişebilir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL