Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

CHP’DE KİM NEREDE OY KULLANDI..!

25. dönem parlamento üyelerini belirlemek üzere oy verme işlemi bugün saat 08.00 itibariyle başladı. Seçmenler, 17.00’ye kadar oy verebilecek CHP Zonguldak Milletvekili adayları Şerafettin Turpçu, Ünal Demirtaş, Deniz Yavuzyılmaz ve..

CHP’DE KİM NEREDE OY KULLANDI..!

oylarini-kullandilar-4vycy

25. dönem parlamento üyelerini belirlemek üzere oy verme işlemi bugün saat 08.00 itibariyle başladı. Seçmenler, 17.00’ye kadar oy verebilecek

CHP Zonguldak Milletvekili adayları Şerafettin Turpçu, Ünal Demirtaş, Deniz Yavuzyılmaz ve Harun Akın, oylarını kullandı.
Turpcu, memleketi Çaycuma’nın Dereli Köyünde 1146 nolu sandıkta oy kullandı. Burada, sandık görevlilerine başarılar dileyen Turpçu, vatandaşlar sohbet etti.  Turpcu, oy kullanmasının ardından Çaycuma ve Gökçebey’deki oy kullanma yerlerini de gezerek başarıla dileğinde bulundu. Seçimlerin, Zonguldak ve ülkeye hayırlı olmasını diledi.
Ünal Demirtaş ise doğduğu Ballıca Köyü’nde, okuma/yazma öğrendiği okul olan Ballıca İlkokulu’nda kullandı. Demirtaş, oyunu kullandığı sırada yaptığı konuşmada, “seçimlerin güzel ülkemize ve Zonguldak’a hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Deniz Yavuzyılmaz, saat 10.30’da geldiği Zonguldak Fener Lisesi’nde oyunu kullandı. 
Hakur Akın ise, Zonguldak Gazi İlkokulunda 1142 nolu sandıkta oyunu kullandı. Yavuzyılmaz ve Akın’da, sandık görevlilerine başarılar dilerken seçimlerin hayırlı olması temennisinde bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL