Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

ÇATUROĞLU’NDAN DEĞERLENDİRME..!

AK Parti Zonguldak Milletvekili Çaturoğlu, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun, TBMM Başkanlığı’na İsmet Yılmaz’ın seçilmesi sebebiyle verdiği resepsiyona katıldığını bildirdi. AK Parti İlçe Başkanılğı’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre..

ÇATUROĞLU’NDAN DEĞERLENDİRME..!

once-resepsiyon-sonra-sahur-atll1

AK Parti Zonguldak Milletvekili Çaturoğlu, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun, TBMM Başkanlığı’na İsmet Yılmaz’ın seçilmesi sebebiyle verdiği resepsiyona katıldığını bildirdi.

AK Parti İlçe Başkanılğı’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre Çaturoğlu, birlik ve beraberliğin sağlanması adına önemli bir sınav verdiklerini belirtti.

Yılmaz’ın seçilmesinde büyük mutluluk duyduklaını ve görevini en iyi şekilde yapacağına inandığını anlatan Çaturoğlu, şunları kaydetti:

“Sayın Başbakanımız Davutoğlu’na bu nazik davetinden ötürü teşekkür ediyorum. Meclis Başkanlığı seçiminden sonra motivasyon açısından güzel oldu.
AK Parti’nin ilkeli duruşu ve tüm grubumuzun fire vermeden 258 oyla kendi birliğini ve bütünlüğünü göstererek adaylarının arkasında durduklarını göstermeleri herkese önemli bir örnek oldu.
AK Parti grubu olarak, siyasi etik kurallarından şaşmadan, yazılan çeşitli senaryolar elini tersiyle iterek, Milli Savunma Bakanımız İsmet Yılmaz’ı Meclis Başkanı seçmenin onur ve gururunu yaşıyoruz. Biz bu ilk sınavdan büyük bir başarıyla çıktık. Allah bizleri mahcup etmedi.”

Diğer yandan, Meclis’teki resepsiyonun ardından AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk’ün sahur davetine de katıldığını vurgulayan Çaturoğlu, çalışmalarını tamamlayarak seçim bölgesi Zonguldak’a döndüğünü bildirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL