Tüm Manşetler

ÇATUROĞLU VE ÇAKIR’DAN ZİYARET..!

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Faruk Çaturoğlu ve Ak Parti Kdz Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Zonguldak Ereğli Spor Kulübü Başkanı Kaan Kocaman’ı evinde ziyaret..

ÇATUROĞLU VE ÇAKIR’DAN ZİYARET..!

FARUK ÇATUROĞLU ZİYARET

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Faruk Çaturoğlu ve Ak Parti Kdz Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Zonguldak Ereğli Spor Kulübü Başkanı Kaan Kocaman’ı evinde ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Kaan Kocaman’nın annesi beyin kanaması geçirerek tedavi altına alınmıştı. Yaşadığı rahatsızlık sonrası kısmi felç geçiren Kocaman’ın annesine geçmiş olsun ziyaretinde bulunan Zonguldak Milletvekili Adayı Faruk Çaturoğlu ‘Kaan kardeşimin bende yeri ayrıdır. Teyzemizin rahatsızlığını öğrendiğimizde çok üzüldük. Hastane ziyaretimizi yapamamıştık. Bizde Kaan kardeşimizi evinde ziyaret etmek istedik. Tekrardan teyzemize geçmiş olsun dilerim’ dedi.

Ak Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır ise ‘bende Kaan kardeşimizin yanında olduğumuzu belirtmek isterim. Bize düşen ne varsa yapmaya hazır olduğumuzu bilmesini isterim. Ayrıca Kaan kardeşimizin annesine de geçmiş olsun dilerim. Allah acil şifalar versin’ dedi.

Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Kaan Kocaman ‘bende yeri bir başka olan Zonguldak Milletvekili Adayımız Faruk Çaturoğlu’na ve Ak Parti İlçe Başkanımız Fatih Çakır’a çok teşekkür ederim. Şahsıma verdikleri önemi ve değeri bir kez daha anlama imkânı buldum. Allah çıktıkları bu yolda zeval vermesin. İnşallah 8 Haziran günü Faruk Çaturoğlu’na sayın vekilim diye hitap edeceğiz’ dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL