Genel Gündem Tüm Manşetler

ÇATUROĞLU, İL BAŞKANI ZEKİ TOSUN İLE BİRLİKTE ZONGULDAK VALİSİ ALİ KABAN’I VE TSO’YU ZİYARET ETTİ VE İSTİŞARELERDE BULUNDU..

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu; hafta içinde Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurul çalışmalarının tamamlanmasından sonra çalışmalarına Zonguldak’ta devam etti. İl Başkanı Zeki Tosun ile birlikte Zonguldak Valisi Ali..

ÇATUROĞLU, İL BAŞKANI ZEKİ TOSUN İLE BİRLİKTE ZONGULDAK VALİSİ ALİ KABAN’I VE TSO’YU ZİYARET ETTİ VE İSTİŞARELERDE BULUNDU..

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu; hafta içinde Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurul çalışmalarının tamamlanmasından sonra çalışmalarına Zonguldak’ta devam etti.

İl Başkanı Zeki Tosun ile birlikte Zonguldak Valisi Ali Kaban’ı ve Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret eden Çaturoğlu ziyaretle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

ÇATUROĞLU; VALİMİZLE İSTİŞARE HALİNDEYİZ

İl Başkanı Zeki Tosun ile Zonguldak Valisi Ali Kaban’ı ziyaret eden Çaturoğlu; “Sayın Valimiz Ali Kaban’ı ziyaret ettik. Ziyaretimizde Sayın Valimizle ilimizin ekonomisi, sanayisi, eğitimi, sağlığı, ulaşımı gibi birçok konuda bilgi alışverişi yaptık ve değerlendirmelerde bulunduk. Çok faydalı bir ziyaret oldu. İlimizin sorunlarını yakından takip ediyoruz ve her zaman Sayın Valimizle istişare halindeyiz. Kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Zonguldak Valisi Sayın Kaban’da Milletvekili Sayın Çaturoğlu ve İl Başkanı Sayın Tosun’un yaptığı bu ziyaretten memnun olduğunu belirttiler ve ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.

ÇATUROĞLU: BİZ TSO’NUN YAPACAĞI TÜM FAALİYETLERDE HER ZAMAN YANINDAYIZ VE DESTEKLİYORUZ.

TSO ziyareti değerlendiren Çaturoğlu, “Zonguldak’ımızın ve ilçelerimizin, hem de ülkemizin ekonomik sorunları ve çözümleriyle alakalı bilgi paylaşımı yapıyoruz. Biz Ticaret ve Sanayi Odamızın yapacağı tüm faaliyetlerde her zaman yanındayız ve destekliyoruz. Güzel projeler var ve takip ediyoruz. Hepsinin de yanındayız. Başta TSO Başkanımız olmak üzere tüm yönetim kuru üyeleri arkadaşlarımıza vermiş olduğu çabalarından ve gayretlerden dolayı da teşekkür ediyorum.

DEMİR: MİLLETVEKİLİMİZE ZİYARETİNDE PROJELERİMİZ HAKKINDA BİLGİ VERDİK

Zonguldak TSO Başkanı Metin Demir’de, “Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası’nın yürüyen faaliyetleriyle ilgili ve devam ede projelere ilgili tam bir değerlendirme yaparken Sayın vekilimizi de birden karşımızda görüce açıkçası çok sevindik. Uzunca bir zamandır vekilimizle beraberiz istişare halindeyiz ve birçok projeyi yürütüyoruz. Bu fırsatta biz sayın vekilimizle projeler hakkında son gelişmeleri paylaştık ve kendisinin desteğini bir kez daha almış olmaktan mutluluk duyuyoruz. Ayaklarına sağlık ve teşekkür ediyoruz.


 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL