Genel Gündem Tüm Manşetler

1500 KİŞİ İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU..

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal,  Ramazan ayının ilk günündeki iftar yemeğinde şehit ve gazi ailelerinin yanı sıra, ilçe halkı ile bir araya geldi. Başkan Uysal’ın eşi Sevim Uysal ile..

1500 KİŞİ İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU..

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal,  Ramazan ayının ilk günündeki iftar yemeğinde şehit ve gazi ailelerinin yanı sıra, ilçe halkı ile bir araya geldi.

Başkan Uysal’ın eşi Sevim Uysal ile birlikte katıldığı iftar sofrasına, Kdz. Ereğli Türkiye Harp Malulü Gazi Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Mehmet Ali Demirdüven, Muharip Gaziler Derneği Kdz. Ereğli Şubesi Başkanı Temel Şahin, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, Şehit ve gazi aileleri ile yakınlarının da aralarında bulunduğu yaklaşık bin 500 kişi katıldı.

Yaşlılar Gençler Evi’ndeki organizasyonda iftar yemeği öncesi Kur’an-ı Kerim ve ilahiler okunurken, Başkan Uysal’da masaları tek tek gezerek halkın Ramazan ayını tebrik etti.

“İftar soframızı paylaşan herkese teşekkür ediyorum.” diyen Başkan Uysal, iftar öncesi yaptığı konuşmada  “Ramazan ayı paylaşma, dayanışma, birlik beraberlik, kardeşliğin, sevginin ve saygının doruğa ulaştığı mübarek bir aydır. Birbirimizi kırmayalım, üzmeyelim. Yetimleri, yoksulları hatırlayalım. Rabbim bizleri birlik beraberlik içinde nice Ramazan ayları ve Ramazan Bayramına da ulaştırsın.”ifadelerine yer verdi.

Kdz. Ereğli Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü organizasyonundaki halk iftarları, Ramazan ayı süresince Yaşlılar Gençler Evinde devam edecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL