Genel Gündem Tüm Manşetler

ÇARŞININ ORTASINDA İKİ VUKUAT

Karadeniz Ereğli’de ilçenin merkezinde iki ayrı hırsızlık olayı yaşandı. Son dönemlerde hırsızlığın yanı sıra asayiş olaylarında yaşanan artış ilçe halkını huzursuz etti.   Edinilen bilgiye göre, Devrim Bulvarı Orta Sokak üzerinde..

ÇARŞININ ORTASINDA İKİ VUKUAT

carsinin-gobeginde-iki-ayri-olay

Karadeniz Ereğli’de ilçenin merkezinde iki ayrı hırsızlık olayı yaşandı. Son dönemlerde hırsızlığın yanı sıra asayiş olaylarında yaşanan artış ilçe halkını huzursuz etti.

 

Edinilen bilgiye göre, Devrim Bulvarı Orta Sokak üzerinde bir işyerinin önünde yemek yediği sırada cebinden cüzdanının çalındığını belirten Sema Şenol (60) polisi arayarak şikayetçi oldu. Ailesi ile birlikte yemek yediği sırada genç birisinin yanına yanaşarak çantasından cüzdanını çaldığını belirten Şenol, ifadesi alınmak üzere Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

 

Diğer olay ise pazaryerinde bulunan iş merkezinde meydana geldi. Bir mağazada alışveriş yapan Şükran Coşkun çantasından bir kişinin cüzdanını alarak kayıplara karıştığını iddia ederek şikayetçi oldu. Polis her iki olay ile ilgili soruşturma başlattı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL