Genel Gündem Tüm Manşetler

CANDAN’A TEŞEKKÜR ETTİ

Ustaoğlu Gemi Sanayi’nin ortaklarından Kamil Ustaoğlu tersanenin üretimde olmasının en önemli sebebinin Zonguldak Milletvekili Ercan Candan olduğunu ifade ederken “Banka müdürünün karşısına geçti ve arabasının anahtarını atarak ‘isterseniz evimin anahtarını..

CANDAN’A TEŞEKKÜR ETTİ
ustaoglundan-milletvekili-candana-tesekkur

Ustaoğlu Gemi Sanayi’nin ortaklarından Kamil Ustaoğlu tersanenin üretimde olmasının en önemli sebebinin Zonguldak Milletvekili Ercan Candan olduğunu ifade ederken “Banka müdürünün karşısına geçti ve arabasının anahtarını atarak ‘isterseniz evimin anahtarını da getirelim. Bir tek mal varlığım bunlar. İpotek yapabilirsiniz. Bu arkadaşlar Ereğli’de üretim yapıyor ve işçi çalıştırıyor. Ben her konuda kefilim.  Arkadaşların yanındayım” dedi.

Kamil Ustaoğlu, “İnanın bu tersane çalışıyorsa Ercan Hoca’nın sayesindedir. Nankörlük mü yapayım şimdi. Kim yapar banka genel müdürünün karşısına geçip de arabasının anahtarını atıp bir de evim var diye. Bizi bu krizden Ercan Hoca kurtarmıştır” sözleriyle konuştu…

Ustaoğlu, her konuda kendilerini destekleyen ve yanlarında duran Ercan Candan’a teşekkür plaketi vereceklerini de belirtti. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL