Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

CANDAN HELALLİK İSTEDİ..!

AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan, AK Ocaklar Kdz. Ereğli Şubesi 1. Olağan Kongresi öncesi yönetim kurulu üyeleri ile Keleşler Otel’de bir araya geldi. Sohbet havasında geçen buluşmada..

CANDAN HELALLİK İSTEDİ..!

9549_mage41

AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan, AK Ocaklar Kdz. Ereğli Şubesi 1. Olağan Kongresi öncesi yönetim kurulu üyeleri ile Keleşler Otel’de bir araya geldi.

Sohbet havasında geçen buluşmada Candan; katılanlardan helallik isterken; “Milletvekilliği dönemimde sizlerin yüzüne bakamayacak hiçbir şey yapmamanın mutluluğunu yaşıyorum. Bunun için alnım dik. Bu süreçte bilerek; kalbini kırdıklarımdan değil, bilmeden kırdıklarımdan özür diliyorum. Daha öncede dediğim gibi, biz Ereğli ve Alaplı2da çıtayı bir hayli yükselttik. Yeni gelen arkadaşlarımıza şimdiden başarılar diliyorum. İşleri hiç kolay değil. Şimdi bu çıtayı en azından muhafaza etmek zorundalar.”, dedi.
  
“SİZLERİ YALNIZ BIRAKMAYACAĞIM!..”
  
7 Haziran’a kadar AK Parti Genel merkezinin verdiği yurtdışı görevlerini tamamlamaya çalışacağının altını çizen Candan; “7 Haziran’dan sonra bu iş bitmiştir anlamına gelmiyor, bu veda. Belki bundan böyle çok daha sık görüşeceğiz. Bunu Allah bilir. Ama bundan böyle bölgeyi daha çok ziyaret edeceğimi söyleyebilirim.”, dedi.
  
CANDAN’A TEŞEKKÜR
  
Candan’ın konuşmasının akabinde söz alan Kdz. Ereğli Vefa Sağlık Gönüllüleri Derneği Başkanı Abdullah Bostancı, bölgeye hizmetlerinden dolayı Candan’a teşekkür ederek; “Bir ağabey olarak, bölgede sizi daha sık görmek isteriz. Sizlerin fikirlerinize her daim ihtiyacımız var.”, dedi.
  
AK Ocaklar Kdz. Ereğli Şubesi Başkanı Celal Yıldız da, Vekil Candan’ teşekkür etti. Candan ve AK Ocaklar yönetimi daha sonra hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL