Genel Gündem Tüm Manşetler

MECLİS ÜYELERİ İFTARDA BULUŞTU

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, AK Partili ve CHP’li Meclis Üyeleri ve eşlerine iftar yemeği verdi. Kdz. Ereğli Belediyesi’nin AK Partili ve CHP’li Meclis Üyeleri ve eşleri, Kdz. Ereğli..

MECLİS ÜYELERİ İFTARDA BULUŞTU

162_8621_dsc-0045

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, AK Partili ve CHP’li Meclis Üyeleri ve eşlerine iftar yemeği verdi.

Kdz. Ereğli Belediyesi’nin AK Partili ve CHP’li Meclis Üyeleri ve eşleri, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın Polisevinde verdiği iftarda bir araya geldi. 

Samimi bir ortamda gerçekleşen iftar sonrasındaki çay sohbetine Başkan Uysal ve meclis üyelerinin yanı sıra Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan ve Ak Parti MYK üyesi Emine Çift’de katıldı.

Bölge sorunları ve çözüm önerileri konusunda görüş alışverişinin yapıldığı etkinlik gece geç saatlere kadar devam etti.

YORUMLAR (1)

  1. AHMET YALÇIN diyorki:

    MEVLAM RAMAZANI ŞERİFİNİZİ MÜBAREK EGLESİN TAMAZANINIZ MÜBAREK OLSUN..
    RAMAZAN AYI SONUNDA YEREL SEÇİMLER BİTELİ 4 CÜ AYI BİTMİŞ OLACAK.VE HALA DAHA YAPILAN BİR İÇRAAT YOK.SAYIN FAZLI ERDOGANIN CABALARI İLE İLÇEMİZE KAZANDIRILAN HASTANENIN ACILIŞINDAN BAŞKA GÖZLE GÖRÜLÜR BİR HAREKET YOK.İŞDE BUNUN İÇİN BU HALK İNSANI VEZİREDE EDER ZELİLDE EDER 2015 GENEL SEÇİMLERDE BUNUN HESABI MUTLAKA ALINACAKDIR..BELEDİYENIN ÖĞLE BOŞ BINALARI VARKI ŞU RAMAZAN AYINDA VE SONRASINDA DEVAM ETMEK AMACIĞLA NİYE BİR BELEDİYE EKMEK FIRINI ACMIYORSUNUZ.BU SADECE UFACIK RAHATCA YAPILMASI GEREKEN BİR ŞEY AMA MAALESEF..NEYSE SEVGİLİ BÜYÜK ABİLERİN KALPLERİNİ KIRMAYAYIM BU HALK 2015 DE BİR SİRKELEME YAPACAK BUNU ASLA UNUTMAYIN

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL