Genel Magazin Tüm Manşetler

BU SENE FESTİVAL YOK

Yerel seçimler sonrası bölgemiz genelinde yapılan çeşitli festivallerin bu yıl yapılıp yapılmayacağı konusundaki belirsizlikler netleşmeye başladı. İlk açıklama iptal yönünde oldu. Akçakoca’da bu sene festival yok. Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt..

BU SENE FESTİVAL YOK

3670_10318611-649751941764436-1391537001-n

Yerel seçimler sonrası bölgemiz genelinde yapılan çeşitli festivallerin bu yıl yapılıp yapılmayacağı konusundaki belirsizlikler netleşmeye başladı. İlk açıklama iptal yönünde oldu. Akçakoca’da bu sene festival yok.

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, “Bu sene festivali yapmayacağız” dedi. Festival hazırlık çalışmalarının Kasım ayından itibaren başlatılması gerektiğine vurgu yapan Yemenici,  zaman darlığı yaşadıklarını ve bu sebeple bu yıl festival yapmayacakları açıkladı. Ağustos ayında yapılacak iki turlu Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin Ağustos ayı içerisinde yapılacak olmasının da festival hazırlıklarını olumsuz şekilde  etkileyebileceğini de söyleyen Yemenici, “Önümüzdeki yıldan itibaren festival yapmaya başlayacaklarını da sözlerine ekledi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL