Genel Gündem Tüm Manşetler

BU MÜDÜR BAŞKA MÜDÜR

Zonguldak’ta gerçekleştirilen İl Kros birinciliğinde okulu adına yarışa katılan öğrencilere para dereceye giren öğrenciye de çeyrek altın hediye etti. Ereğli Hatice Erdem Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi ve Meslek Lisesi Müdürü Yaşar Yavuzdeğer, Zonguldak’ta gerçekleştirilen..

BU MÜDÜR BAŞKA MÜDÜR
4910935

Zonguldak’ta gerçekleştirilen İl Kros birinciliğinde okulu adına yarışa katılan öğrencilere para dereceye giren öğrenciye de çeyrek altın hediye etti.

Ereğli Hatice Erdem Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi ve Meslek Lisesi Müdürü Yaşar Yavuzdeğer, Zonguldak’ta gerçekleştirilen İl Kros Birinciliği yarışmalarına okulu adına katılan öğrencilere 20 TL para, ikinci olan öğrenciye ise çeyrek altın ödül olarak verdi.

Okul önünde yarışmalara katılan öğrencileri seslenen Okul Müdürü Yavuzdeğer, “Okulumuzun adını duyurdukları için naçizane olarak ayırdığım para ile ödüllendirdim. Gönül isterdi ki daha fazla verebileyim ama karınca kararınca böyle oluyor. Arkadaşlarımız umut ediyorum ki bizleri uluslar arası yarışlarda bile derece alabileceklerdir, biz teşvik ediyoruz. Önemli olan çocuklarımızın başarılı olması benim için paranın hiçbir önemi yok” dedi.

Kros yarışmasında ikinci olarak çeyrek altın kazanan Ünal Zurnalı ise okul müdürünün kendi cebinden para ve çeyrek altını ödül olarak koymasının başarıda pay sahibi olduğunu belirterek, “Mutluyuz, derece ile döndük ve okul müdürümüzün hediyesini almaya hak kazandık. Müdürümüze bu desteğinden ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

Yarışta 6’ncı olan Vedat Palacı ise okul yöneticilerinin yüzünü güldürdüklerini belirterek şunları söyledi:

“Müdür beyin teşvikte bulunması bizleri de heyecanlandırdı o yüzden hem müdür beye hem de antrenörlerimize teşekkür ediyoruz. Paramızı bozdurup bozdurup harcayacağız”

Okul voleybol takımının Bursa’da bir turnuvaya katıldığını buradan gelebilecek herhangi bir başarı durumunda da tüm oyunculara birer çeyrek altın hediye olarak vereceğini söyledi.

Öğrenciler daha sonra okul müdürünü omuzlarına aldı.

İlgili Galeri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL