Genel Gündem Tüm Manşetler

BU MÜDÜR BAŞKA MÜDÜR..!

Zonguldak’ın Alaplı İlçesi’nde çıkan yangını söndürmek istediği sırada yoğun dumandan etkilenen Belediye İtfaiye Müdürü Sinan Taşkın ve bazı erlere, sağlık çalışanlarınca müdahalede bulunuldu. Edinilen bilgiye göre 01.30’da, ilçeye bağlı Asağıtekke..

BU MÜDÜR BAŞKA MÜDÜR..!

geceyi-alevler-aydinlatti-613kv

Zonguldak’ın Alaplı İlçesi’nde çıkan yangını söndürmek istediği sırada yoğun dumandan etkilenen Belediye İtfaiye Müdürü Sinan Taşkın ve bazı erlere, sağlık çalışanlarınca müdahalede bulunuldu.
Edinilen bilgiye göre 01.30’da, ilçeye bağlı Asağıtekke Köyü’nde, bir binanın 4’üncü katından yükselen alevleri gören vatandaşlar, durumu Alaplı Belediyesi İtfaiye birimine bildirdi. Daire sahibin K.Ö’nün şehir dışında olduğu, dairede ise kimsenin bulunmadığı tespit edildi.
Verilen adrese kısa sürede ulaşan itfaiye çalışanları, alevlere müdahale etti. Müdür Sinan Taşkın’ın başı çektiği itfaiye çalışanları, kısa sürede söndürdüğü alevleri, alt katlar ile çevre binalara sıçramadan önledi.
Bir sürede daha soğutma çalışması yürüten Taşkın yanı sıra bazı erler, yoğun dumandan etkilendi. Ambulansa alınan itfaiye çalışanlarına oksijen takviyesinde bulunuldu, sağlık kontrolleri yapıldı.
Korku dolu anların yaşanmasına neden olan yangında can kaybının yaşanmaması sevinç yarattı.

İTFAİYE ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR ETTİLER
Öte yandan, söndürme çalışmalarını korkulu gözlerle izleyen vatandaşların, itfaiye ekiplerinin kısa sürede olay yerine gelmesi ve alevlere canları pahasına müdahalede bulunmasından dolayı Müdür Sinan Taşkın’a teşekkür ettiler.

YORUMLAR (1)

  1. Ahmet eryılmaz diyorki:

    Değerli gazeteci kardeşim bu arkadaşımızın bu zamana kadar yapmış olduğu tüm çalışmaları takip ediyorum azimli hırslı üretken çalışkan bir genç bu tür insanları kaybetmemek elden kaçırmamak gerekir bu kardeşimiz emin olun nerede çalışırsa çalışsın orası gözde olur.. Bugün baktığımızda kimin ne yaptığı belli olmayan Kdz Ereğli Belediyesini bile bu kardeşimiz iş yapar bir duruma getirebilir yeterki şans verilsin Yetki verilsin, benim bir vatandaş olarak siz kıymetli gazeteci arkadaşlarımdan nazizene fikirim böyle çalışkan arkadaşlarımıza sahip çıkın ve onların en iyi yerlere gelmelerinde sizdd katkıda bulunun.. Butğr adamların herkesime faydası olur çünkü amaçları hem halka hemde Hakka hizmet..saygılarımla Allah yolunu açık etsin kardeşim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL