Genel Gündem Tüm Manşetler

BU KAYMAKAM BAŞKA KAYMAKAM

İhtiyaç sahibi 2 aileye prefabrik ev yapılıp teslim edildi. Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığı ile iki ailenin mağduriyetinin giderildiğini açıklayarak, “Koltuklar gelip geçici önemli olan..

BU KAYMAKAM BAŞKA KAYMAKAM

magduriyetler-gideriliyor

İhtiyaç sahibi 2 aileye prefabrik ev yapılıp teslim edildi. Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığı ile iki ailenin mağduriyetinin giderildiğini açıklayarak, “Koltuklar gelip geçici önemli olan halkımızın sorunlarını kısa sürede çözüme kavuşturmaktır” dedi.

 Karadeniz Ereğli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından ihtiyaç sahibi 2 aileye prefabrik ev verildi. Kaymakam İbrahim Çay, yaptığı açıklamada, evleri olmayan ve zor şartlar altında yaşam mücadelesi veren ailelere destek olunduğunu söyledi.

 

“HİZMET İÇİN VARIZ”

SYDV aracılığıyla vatandaşların barınma sorunlarının çözümüne çalıştıklarını ifade eden Kaymakam İbrahim Çay, şunları söyledi: “Vakfımız aracılığı ile Ereğli ilçemize bağlı Üveyikli ve Abdi Köylerinde ihtiyaç sahibi 2 ailemiz 2+1 odalı, 59 metre karelik prefabrik ev yapımı tamamlanmıştır ve ailelerimize teslim edilmiştir. Devletimizin bu konudaki desteklerini ihtiyaç sahiplerine kısa sürede ulaştırıp vatandaşlarımızın mağduriyetlerini ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Bilindiği gibi ilçemizde de ihtiyaç sahibi, kimsesi bulunmayan vatandaşlarımız huzurevlerine yerleştirilmiştir. Bizler için önemli olan vatandaşlarımıza hizmeti en sağlıklı şekilde ulaştırmaktır. Koltuklar gelip geçicidir önemli olan halkın sorunlarının kısa sürede çözümünü sağlamaktır” dedi.

Göreve geldiği günden bu yana yaptığı çalışmalar ile özellikle kırsaldaki vatandaşların takdirini kazanan Kaymakam İbrahim Çay, vakfın ailelerin diğer ihtiyaçlarını da rutin olarak karşılamaya devam ettiğini kaydetti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL