Genel Spor

BU İDDİALAR YENİR, YUTULUR CİNSTEN DEĞİL !

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Lig takımlarından Vefa Ereğli Demirspor Kulübü Başkanı Abdullah Bostancı istifa etti.    Kısa bir süre önce Kdz. Ereğli Devlet Hastanesispor Kulübünü yeni yönetim kurulu ile devir..

BU İDDİALAR YENİR, YUTULUR CİNSTEN DEĞİL !

ABDULLAH BOSTANCI İSTİFA

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Lig takımlarından Vefa Ereğli Demirspor Kulübü Başkanı Abdullah Bostancı istifa etti.   

Kısa bir süre önce Kdz. Ereğli Devlet Hastanesispor Kulübünü yeni yönetim kurulu ile devir alan Abdullah Bostancı, yine kendi yönetim Kurulu üyeleri tarafından kulüpten ayrılması ve istifası istendi. Bu çağrıya kulak veren Abdullah Bostancı istifa dilekçesini yönetim kuruluna sundu.

Geçtiğimiz günlerde takımın Antrenörü Güven Kasapoğlu’nun görevden alınması ile spor gündemine oturan Vefa Ereğli Demirspor, Başkanları Abdullah Bostancı’nın da istifa etmesi ile yeniden gündemin birincisi konusu oldu.

ERDOĞAN KARAR DEFTERİNE EL KOYDU

Kulübün Genel Sekreteri Levent Özçelik gazetemize yaptığı çarpıcı açıklamalar ile gündemi adeta sarsacağa benziyor. Kulübün Eski Başkanı Dr. Recep Erdoğan’ın kulüp karar defterine el koyduğunu ve kulüp için şahsi olarak borç yapmak zorunda kaldığını, bu borcu senet karşılığı üstlendiklerinde karar defterini veririm dediğini iddia etti. Kulüple hiç bir ilişkisi kalmadığı halde karar defterinin adeta rehin alınmasının hangi mantıkla yapıldığına anlam veremediğini söyleyen Levent Özçelik, Erdoğan’ın bir an önce bu yanlıştan dönmesi gerektiğini belirtti. 

Ayrıca kulübün mevcut Başkanı Abdullah Bostancı’nın akıl almaz işlere imza atacak olduğunu gördüklerini ve bunun önüne geçmek istediklerini söyleyen Özçelik, ‘her zaman Vefa ve Abdullah Bostancı ismi önümüze sürüldü ve birçok projeyi hayata geçirecek adımları atamadık’ dedi. Abdullah Bostancı’nın verdiği hiçbir sözü tutmadığını, her seferinde gereksizce Vefa ismini ön plana attığını belirten Özçelik, önce kendisinin istifasını istediğini ve yönetimin ‘Levent yoksa bizde yokuz’ tavrından sonra başarılı olamayacağını anlaması üzerine  istenilen istifaya cevap verdiğini dile getirdi.

Vefa Ereğli Demirspor Kulübü Genel Sekreteri Levent Özçelik’in çarpıcı ve detaylı açıklamalarını haberimizin videosundan izleyebilirsiniz.  

ABDULLAH BOSTANCI İSTİFA DİLEKÇE

YORUMLAR (2)

  1. hoca67 diyorki:

    abdullah bostancı bugüne kadar hangi işi doğru yapmış ki aşa vefa yukarı vefa der hep proje var der bir cacık dahi yapamaz kimi kandırıp para ortaya koydurabılırızde hangi enayiyi kullanırız peşinde koşan boş bir insandır kendileri. bu tip adamları spor camıasına sokmak futbola ıhanettır

  2. alaplılı diyorki:

    iyi bir tercih olmuş ama vefasporda çok gereksiz futbolcu idmana çıkıyor bakıyorum futbolu artık sadece kaç para koparırsak kardır zıhnıyetı ıle oynayanlarda var. maviş süper amatörü sizce kaldırabılır mı gözünüzü seveyım. hasan kapan karadenızsporda futbolunu çok konusturdu sankide gıtmıssınız onu almışsınız. hasan vakıt gecırmek ıcın yer arıyordu oda vefaya gıdelım demıs bakasnaıza. alaplıdan aldıgınız emre özcan okadar ıyıydı madem alaplısporda neden 10 maçın 8 ınde yedekti hıc mı futbol bılgınız yok lutfen yapmayın. karadenızsporda alt yapıda zor oynayan çoluk çocugu almıssınız buyuk transfer gıbı ıdmana cıkartıyorsunuz. tek yaptınız dogru ıs sertanı hoca yapmak olmuş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL