Genel Gündem Tüm Manşetler

BU HABERLERİ YAPMAKTAN SIKILDIK..!

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, kendisini savcı olarak tanıtan kişiye inanan genç kadın, evindeki altınları bozdurup postaneden parayı yatıracağı sırada, komşularının ihbarı üzerine polis tarafından engellendi. İddiaya göre, kendisini savcı olarak tanıtan..

BU HABERLERİ YAPMAKTAN SIKILDIK..!

ZONGULDAK'IN EREĞLİ İLÇESİNDE AYFER EREN İSİMLİ KADIN DOLANDIRILMAKTAN POLİS SAYESİNDE KURTULDU. (VEDAT KILIÇ/ZONGULDAK-İHA)

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, kendisini savcı olarak tanıtan kişiye inanan genç kadın, evindeki altınları bozdurup postaneden parayı yatıracağı sırada, komşularının ihbarı üzerine polis tarafından engellendi.

İddiaya göre, kendisini savcı olarak tanıtan biri tarafından aranan ve telefonundan terör örgütü ile görüşme yapıldığını, bununla ilgili olarak hakkında soruşturma açıldığı konusunda görüşme yapan Ayfer Eren isimli genç kadın, telefondaki kişiye inanarak evindeki altınları bozdurmak için evinden çıktı. Komşularının fark ettiği olay polise bildirilirken, altınları bozdurarak postaneye gelen kadına polis, dolandırılmak üzere olduğunu anlatmaya çalıştı. Yaklaşık 10 dakika süren ikna çabası sonunda dolandırılmak üzere olduğuna inanan kadın, postaneden çıkarılarak ekip aracına alındı. Gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakan Eren, ifadesi alınmak üzere polis karakoluna götürüldü. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL