Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

BU 2 İSİM SEÇİME RENK KATIYOR..!

CHP’li Zonguldak Milletvekili adayları Şerafettin Turpcu ile Deniz Yavuzyılmaz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk Bayramı dolayısıyla Valilik binası önünde düzenlenen törene katıldılar. İki aday, parti binasında hazırlanan kahvaltıda, İl..

BU 2 İSİM SEÇİME RENK KATIYOR..!

once-toren-sonra-5vhie

CHP’li Zonguldak Milletvekili adayları Şerafettin Turpcu ile Deniz Yavuzyılmaz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk Bayramı dolayısıyla Valilik binası önünde düzenlenen törene katıldılar.

İki aday, parti binasında hazırlanan kahvaltıda, İl Başkanı Ertuğrul Koltuk, Merkez İlçe Başkanı Cemal şahin ve parti yöneticileri ile bir arada olduktan sonra seçim çalışmalarını ayrı ayrı sürdürdü.

“GEZİ’NİN DENİZ’İ” AVM’DEYDİ

İstanbul Taksim’deki Gezi olaylarına katılmasıyla öne çıkan ve lakabı “Gezi’nin Deniz’i” olarak kalan Yavuzyılmaz, Demirpark Alış Veriş Merkezi’ndeki esnafları dolaştı, vatandaşlarla sohbet etti.

İş yeri sahip ve çalışanlarının sorunlarını dinleyen Deniz Yavuzyılmaz, milletvekili seçilmesi halinde iktidarda olsun olmasın, bölge için çalışmalarda bulunacağını söyledi.

Vatandaşlardan, CHP’yi oyları ile desteklemelerini isteyen Yavuzyılmaz, halkın gücü ile partisinin iktidara geleceğine inandığını kaydetti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL