Genel Gündem Tüm Manşetler

BÖLGE İNSANI YARARLANACAK

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan, “350 yatak kapasiteli hastanemiz Mayıs ayı içerisinde teslim alacağız” dedi.  Prof.Dr.Candan, yaptığı açıklamada ilçede yapımı devam eden 350 yatak kapasiteli hastanenin inşaatının yüzde büyük..

BÖLGE İNSANI YARARLANACAK

HASTANE

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan, “350 yatak kapasiteli hastanemiz Mayıs ayı içerisinde teslim alacağız” dedi.

 Prof.Dr.Candan, yaptığı açıklamada ilçede yapımı devam eden 350 yatak kapasiteli hastanenin inşaatının yüzde büyük oranda tamamlandığını söyledi.  Firma yöneticileri ile istişare olduklarını ve çalışmaları yakından takip ettiklerini belirten Candan, şöyle konuştu: “Milletvekili seçimlerinin hemen ardından ilçeye bağlı Ömerli Mahallesinde 350 yatak kapasiteli modern bir hastane yapımı için harekete geçtik. Bölgenin tüm ihtiyacına cevap verebilecek kalitede bir hastane düşündük. İnşaat çalışmaları tamamlanmak üzere, çevre düzenlemesine yakında başlanılacak ve Mayıs ayı içerisinde hastanenin teslimi gerçekleştirilecek. Bizler için son derece önemli bir hizmet. Bu hizmetten sadece Ereğli ilçemiz değil Alaplı, Zonguldak ve bağlı beldelerimizde yaşayan vatandaşlarımız da yararlanacaktır. Bölgemize hayırlı uğurlu olsun”

Candan, yeni hastaneyle bağlantı sağlanabilmesi için köprülü kavşak yapım çalışmalarının ihale aşamasına geldiğini ve kısa sürede inşaat çalışmalarının başlanacağını kaydetti.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL