logo

“BİZLER BAYRAĞI SİZLERE EMANET EDECEĞİZ…”

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde 2019-2020 eğitim öğretim yılının  tatile girmesi nedeniyle tören düzenlendi.

2019-2020 eğitim öğretim yılının ilk yarısının tamamlanmasıyla Karadeniz Ereğli’de 32 bin 700 öğrenci karne aldı. İlçedeki resmi karne dağıtım töreni ise Atatürk Ortaokulu’nda yapıldı.

Atatürk Ortaokulu’nda düzenlenen karne dağıtım törenine Karadeniz Ereğli Kaymakmı İsmail Çorumluoğlu, Belediye Başkanı Halil Posbıyık, AK Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çalkır, İlçe Milli Eğitimö Müdürü İsmail Aksoy, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri, okul idarecileri, yöneticiler, öğrenci ve öğtretmenler katıldı.

 KAYMAKAM ÇORUMLUOĞLU:“BİZLER BAYRAĞI SİZLERE EMANET EDECEĞİZ…”

Atatürk Ortaokulu  5-C ve 5-D sınıflarında gerçekleştirilen karne dağıtım töreninde konuşan Karadeniz Ereğli Kaymakamı İsmail  Çorumluoğlu, öğrencilere tatili iyi değerlendirmelerini söyleyerek,  “yüzlerinizin güldüğüne bakarsak herkes mutlu gözüküyor. Tatile çıkmak tabiki güzel bir şey. Burada karnelerinizi aldıktan sonra 15 gün süreniz var. Bu süre içerisinde yapmanız gerekenler hakkında zaten öğretmenlerimizde sizlere doğru bilgileri vermişlerdir. Elbette dinleneceksiniz, ama ben her zaman söylüyorum; tatil bolca bilgisayarla, cep telefonuyla, bilgisayarla vakit geçirilecek zaman değildir. Gününüzü planlayın, kitabınızı okuyun, yine derslerden uzaklaşmamak için bir miktar derslerinize bakın. Ailenizle vakit geçirin hatta dışarıda yürüyüş yapmak için, tarihi yerlere gitmek için ailenizi siz zorlayın. Ailenizin sizlerle vakit geçirmesini isteyin. Sizleri yetiştiren değerli öğretmenlerimize, okul idarecilerimize ve milli eğitimimizin değerli yöneticilerine teşekkür ediyorum. Biz sizin yanınızdayız. İnşallah bir süre sonra burada konuşan Kaymakam, Belediye Başkanı, yöneticiler sizler olacaksınız. Biz bayrağı sizlere emanet edeceğiz. Siz bu ülkeyi güzel bir şekilde yöneteceksiniz…”dedi

“GAZETECİLERDE KARNE VERDİ…”

Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık ve AK Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır da çocuklara iyi bir tatil geçirmeleri temennisinde bulundular. Daha sonra protokol üyeleri öğrencilere karnelerini takdim etti. Kaymakam Çorumluoğlu’nun isteği üzerine bazı öğrencilere karnelerini haber için törende yer alan gazeteciler verdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

bahis siteleri Betboo giriş