Genel Gündem Tüm Manşetler

BİZ DAHA ÖNCE YAZMIŞTIK

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde son bir yıl içerisinde iki gencin uyuşturucu yüzünden ölmesi ve bir gencinde komaya girmesi üzerine polis mahalle aralarındaki eski binalarda ve balıkçı barınaklarında operasyon yaptı. Polisin operasyonuna..

BİZ DAHA ÖNCE YAZMIŞTIK

HUZUROPERASYONU_jpg11_07_2014_02_36_24881446

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde son bir yıl içerisinde iki gencin uyuşturucu yüzünden ölmesi ve bir gencinde komaya girmesi üzerine polis mahalle aralarındaki eski binalarda ve balıkçı barınaklarında operasyon yaptı. Polisin operasyonuna zabıta ekipleri de destek verdi.

Kdz. Ereğli ilçesinde 15 Mayıs 2013 tarihinde uyuşturucu bağımlısı Yunus Özdemir’in silahla kendisini vurarak intihar etmesi, 29 Mayıs 2014 günü akşam saatlerinde 16 yaşındaki Barış Ergül’ün uyuşturucu kullandıktan sonra çakmak gazı çekmesi sonrası ölmesi ve son olarak dün gece 23 yaşında ki Ö.A.’nın bonzai diye tabir edilen uyuşturucu madde kullanarak komaya girmesi üzerine polis operasyon yaptı. 50 polis ile Kdz. Ereğli Belediyesi zabıta memurlarının da katıldığı operasyonda Polis Akarca ve Süleymanlar Mahallesi’nde ki eski binalar ile balıkçı barınaklarının bulunduğu alanda denetimler gerçekleştirdi. Eski binalarda uyuşturucu yada alkol alan gençler olup olmadığını kontrol eden polis ekipleri Yalı Caddesi üzerinde bulunan kafeteryalarda da kimlik kontrolü yaptı. Uygulama boyunca 150 kişinin kimlik sorgusu yapılırken, trafik ekipleri de 50 aracın sürücüsü ve evraklarını kontrol etti. Operasyon da olumsuz bir duruma rastlanmazken, denetimlerin belirli aralıklarla devam edeceği belirtildi.

Bilindiği üzere Ereğli’de özelikle Yalı Caddesi mevkinde ‘Huzur Operasyonu’ gerçekleştirileceğini Gerçek Ereğli Gazetesi olarak günler öncesinden yazmıştık. Daha önce yazdığımız ilgili haberin linki: 

https://www.gercekeregli.com/ereglide-huzur-operasyonu/

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL