Spor

BİRİ BİZİ GÖZETLİYOR..!

Karadeniz Ereğli 2. Amatör Kümede mücadele eden Zonguldak Ereğli Spor Kulübü oynayacağı karşılaşmaları 90 dakika kayıt altına alacak. Önümüzdeki günlerde 2.yaşına girecek olan ve birçok amatör branşta mücadele eden Zonguldak..

BİRİ BİZİ GÖZETLİYOR..!

Z.E.S KAMERA

Karadeniz Ereğli 2. Amatör Kümede mücadele eden Zonguldak Ereğli Spor Kulübü oynayacağı karşılaşmaları 90 dakika kayıt altına alacak.

Önümüzdeki günlerde 2.yaşına girecek olan ve birçok amatör branşta mücadele eden Zonguldak Ereğli Spor Kulübü oynayacağı futbol müsabakalarını 4 profesyonel kamera eşliğinde kayıt altına alacağını belirtti.

Geçtiğimiz sezon finalde şampiyonluğu kaybettiklerini hatırlatan kulüp yönetimi, bu sene karşılaşmaları baştan sonra kayıt altına alarak durum değerlendirmesinde kullanarak oyuncularının hatalarını daha iyi görmek istediklerini söyledi. Zonguldak Ereğli Spor Kulübünden yapılan yazılı açıklama şu şekilde;

Öncelikle şunu belirtmek isteriz. Siz değerli basınımızın yeni kurulan amatör bir takım olmamıza rağmen bizlere verdiğiniz manevi destek yadsınamaz. Haberleriniz ile oyuncularımızı teşvik ettiğiniz için ayrıca teşekkür ederiz. Malumunuzdur ki geçtiğimiz sezon Kdz. Ereğli 2. Amatör Kümede final oynayan takımımız gerek finalden bir önceki maçta gerekse finalde almak istemediği sonuçlar elde etmiştir. Bu acı tecrübe sonrasında bu yıl karşılaşmaları 90 dakika boyunca 4 profesyonel kamera ile kayıt altına almaya karar verdik. Amacımız futbolcularımızın teknik hatalarını daha iyi görmek ve yanlışlarımızı analiz etmektir. Bu bağlamda özel bir prodüksiyon şirketi ile anlaştık. İnşallah, Rabbin izni ile bu sene Kdz. Ereğli 2. Amatör Kümede şampiyon olarak yolumuza devam edeceğiz. Bu süreçte yanımızda olan siz değerli basınımıza tekrardan teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.’

                                        Zonguldak Ereğli Spor Yönetim Kurulu

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL