Spor

BİR SEVİNÇ BİR HÜZÜN

Zonguldak’ta yapılan U-17 Play Of karşılaşmalarına Ereğli Şampiyonu olarak katılan Ereğli Demir Çelikspor aldığı farklı galibiyetlerle göğsümüzü kabarttı. Zonguldak’ta oynanan U-17 Play müsabakalarında Zonguldak Kömürspor’u 11-1 gibi tarihi bir skorla..

BİR SEVİNÇ BİR HÜZÜN

ereğli demir çelikspor

Zonguldak’ta yapılan U-17 Play Of karşılaşmalarına Ereğli Şampiyonu olarak katılan Ereğli Demir Çelikspor aldığı farklı galibiyetlerle göğsümüzü kabarttı.

Zonguldak’ta oynanan U-17 Play müsabakalarında Zonguldak Kömürspor’u 11-1 gibi tarihi bir skorla eleyen temsilcimiz, finalde karşılaştığı Devrek Belediyespor’u ise 3-0 ile geçerek Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

Temsilcimiz final karşılaşmasında Devrek Belediyespor’u  Buğra ve Cömert’in (2) golleri ile geçti. Böylece Ereğli Demir Çelikspor U-17 takımı yenilmezlik Unvanını 16 maça çıkarttı. 

Bir diğer temsilcimiz Kdz Ereğlispor ise final karşılaşmasında Filyos Ateşspor’a 1-0 mağlup olarak elendi. Alınan bu sonuçların ardından Türkiye Şampiyonasında Zonguldak ilini Ereğli Demir Çelikspor ile Filyos Ateşspor temsil etme hakkı kazandı.   

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL