Genel Gündem Tüm Manşetler

AMAN DİKKAT !

Karadeniz Ereğli’de meydana gelen kavgada bir kişi ağır yaralandı. Ereğli Çilek Halk Otobüsleri Kooperatifi’ne kayıtlı 67 M 8035 plakalı halk otobüsünün şoförü Ö.D. ile Pazar Taksi durağına kayıtlı 67 T..

AMAN DİKKAT !

buyuk-f289

Karadeniz Ereğli’de meydana gelen kavgada bir kişi ağır yaralandı.

Ereğli Çilek Halk Otobüsleri Kooperatifi’ne kayıtlı 67 M 8035 plakalı halk otobüsünün şoförü Ö.D. ile Pazar Taksi durağına kayıtlı 67 T 8092 plakalı ticari taksi şoförü E.D. arasında yolcu alma konusunda önceki akşam yaşanan tartışma çıktı. Tartışmanın ardından Ö.D., Cuma günü akşamı taksi durağına gelerek E.D. ile burada da tartışmaya devam etti.

Cumartesi günü ise Ö.D. arkadaşları ile Pazar taksiye gelmesinin ardından başlayan tartışma kavgaya dönüştü. Yumrukların konuştuğu kavgada Ö.D. göğüs bölgesinde 2 kere bıçaklandı. Hastaneye kaldırılan ve hayati tehlikesi bulunduğu öğrenilen Ö.D.’nin tedavisi sürerken E.D. ve babası polis tarafından gözaltına alındı.

Haberin duyulmasının ardından Çilek Halk Otobüsü Kooperatifine üye toplu halde Pazar taksi durağına gitti. Taksi durağının etrafına toplanan kalabalığı polis ikna etti. Komiser Nizam Balkan olayları büyümeden önlerken kalabalıkta bulunan 2 kişi polis tarafından ifadesi alınmak üzere Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

Olay ile ilgili soruşturma ise sürüyor. 

YOLCU ALMA KAVGASINDA KAN AKTI: 1 YARALI

YORUMLAR (1)

  1. AHMET YENİLMEZ diyorki:

    ÇOK ÜZÜCÜ Bİ DURUM EREĞLİ ESNAFINA YAKIŞMAYACAK Bİ OLAY. YANLIZ OLAYIN GERÇEK YÜZÜ ŞUKİ BURADA TAKSİCİNİN ASLINDA HİÇ BİR SUÇU YOK. SEN TAKSİCİYİ DÖVERSEN CEBINDEKI PARASINI ALIPP SONRADAN DA DURAĞINA GİDİP BİDAHA VURMAYA KALKARSAN OLACAGI BUDURR.. HALK OTOBÜS ŞÖFÖRLERİİ NE KADAR YANLIŞ YAPTIKLARININN FARKINDALARR ASLINDA

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL