Spor

BEYÇAYIRI YENİLENİYOR..!

Karadeniz Ereğli’deki Amatör Spor Kulübü Başkanları, Zonguldak Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Uğur Akdeniz’i ziyaret etti. Ereğli Belediyespor 2.Başkanı Ayhan Atay’ın organizesi ve Gençlik Spor İlçe Müdürü Haydar Üzülmez’in de..

BEYÇAYIRI YENİLENİYOR..!

atay1

Karadeniz Ereğli’deki Amatör Spor Kulübü Başkanları, Zonguldak Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Uğur Akdeniz’i ziyaret etti.

Ereğli Belediyespor 2.Başkanı Ayhan Atay’ın organizesi ve Gençlik Spor İlçe Müdürü Haydar Üzülmez’in de katılımı ile gerçekleşen ziyarette, Beyçayırı Stadı zemin değişimi ve stadın genel eksiklikleri ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. Akdeniz, ödeneği çıkan zemin değişiminin gelecek sezona yetişeceğini müjdeledi.

Ereğli Belediyespor 2. Başkanı Ayhan Atay, Gençlik Spor İlçe Müdürü Haydar Üzülmez’in yanı sıra, Kepezspor Başkanı Baki Karaarslan, Zonguldak Ereğlispor Başkanı Kaan Kocaman, Akınspor Başkanı Reşat Pala, Bayatspor Başkanı Tahsin Eroğlu ve Bayatspor 2. Başkanı Özay Efe ile birlikte Zonguldak Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Uğur Akdeniz’i ziyaret etti.

Ziyaretin gündeminde Beyçayır Stadı vardı. Zeminin değişiminin yanı sıra stadın, maçların gecede oynanabilecek şekilde ışıklandırılması ve genel tadilatı konusunda ödeneğin çıktığını ve çalışmaların başlaması için son yazışmaların yapıldığını söyleyen Akdeniz, “Bu konuda öncelikle Sayın Zonguldak Milletvekili Prof.Dr. Ercan Candan ve Ereğli Belediye Başkanı Sayın Hüseyin Uysal’a desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum. Zemin değişimini yeni sezona yetiştirmeyi planlıyoruz” dedi.

Kulüp temsilcilerini tek tek dinleyen Akdeniz, kulüplerin her türlü istek ve taleplerini dikkate aldıklarını ve gerekli hassasiyeti gösterdiklerini de dile getirdi.

atay2

stad

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL