Genel Gündem Tüm Manşetler

ADAYLAR BOY GÖSTERDİ..!

AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayları Hüseyin Özbakır, Faruk Çaturoğlu, Özcan Ulupınar ve Emine Çift, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı makamında ziyaret etti. AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun,..

ADAYLAR BOY GÖSTERDİ..!

DSC_0447

AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayları Hüseyin Özbakır, Faruk Çaturoğlu, Özcan Ulupınar ve Emine Çift, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı makamında ziyaret etti. AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır ve Belediye Meclis Üyeleri’nin de hazır bulunduğu ziyarette, başkanlık makamı çok sayıda partili ile dolup, taştı.

BİZ, EREĞLİ, ALAPLI, ÇAYCUMA VE DEVREK AYRIMI YAPMAYACAĞIZ

Ziyarette konuşan 1. sıra Milletvekili Adayı Hüseyin Özbakır, Zonguldak’ı bir bütün olarak ele alacaklarını belirterek, “Biz Ereğli, Alaplı, Çaycuma ve Devrek vekili gibi ayrımlar yapmadan hep birlikte Zonguldak’a bir bütün olarak hizmet vermeye çalışacağız. Bizden önceki arkadaşların başarılarının devamını getireceğiz. Ayrı ayrı değil birlikte bir bütün olacağız.”dedi.

MİLLETVEKİLİ ADAYI ÇATUROĞLU: BAŞKAN UYSAL ÇOK ŞANSLI

AK Parti 2. sıra Zonguldak Milletvekili Adayı Faruk Çaturoğlu, Başkan Uysal’ın bu dönem çok şanslı olduğunu belirterek; “Başkan Uysal, Allah nasip kısmet ederse; bu dönem daha önce belediye başkanlığı yapmış iki vekille birlikte olacak. Bu kendisi için büyük şans. Yerel yönetimlerle ilgili ne isterse alacak. Hükümet ve yerel yönetimin uyumunun faydasını görecektir”şeklinde konuştu.

ULUPINAR: SEÇİM ÇALIŞMALARINDA EREĞLİ’YE ÖNCELİK VERECEĞİZ

AK Parti Zonguldak Milletvekili ve 3.sıra Adayı Özcan Ulupınar, Ereğli’nin seçimlerdeki önemine vurgu yaparak başladığı konuşmasında  “Ereğli seçmen sayısı bakımından çok önemli. Bunun için buraya öncelik tanıyacağız. Çok güzel bir seçim kampanyası hazırladık. Yerel seçimlerde nasıl başarılı olduysak genel seçimlerde ayrı başarıyı üstüne koyarak tekrarlayacağımıza inancım tam.” dedi.

BAŞKAN UYSAL’DAN MİLLETVEKİLLERİ TOPTAN VE CANDAN’A TEŞEKKÜR

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’da, konuşmasına önceki Dönem Milletvekilleri Köksal Toptan ve Prof. Dr. Ercan Candan’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek başladı.

Başkan Uysal,  “Bu millet kendisine hizmet edeni bu asla unutmaz. Bende unutmam. Sayın Toptan ve Candan ile uyum içinde çalıştık. Sizlerde aynı uyum içinde çalışacağımıza ve Ereğli’ye birlikte güzel hizmetler yapacağımıza inanıyorum.” dedi.

Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL