Genel Siyaset Tüm Manşetler

BENİM GÖNDERDİĞİM PARALARLA CAKA SATIYOR!

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof Dr. Ercan Candan, Ak Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Hüseyin Uysal ve yaklaşık 100 araçlık bir konvoy Candan’ın mahallesini ziyaret etti.. Sırasıyla Hamzafakıhlı Mahallesine..

BENİM GÖNDERDİĞİM PARALARLA CAKA SATIYOR!

6781917

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof Dr. Ercan Candan, Ak Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Hüseyin Uysal ve yaklaşık 100 araçlık bir konvoy Candan’ın mahallesini ziyaret etti..

Sırasıyla Hamzafakıhlı Mahallesine bağlı Akpınar ve Çolaklar’ı ziyaret eden AK Parti ekibini kalabalık bir grup karşıladı.

Gülüç Belediye Başkanı Aydın Güngör’ün de katıldığı mahalle toplantılarının açılış konuşmasını Ask Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır yaptı..

Ak Parti’nin Ereğli’ye hizmetlerini hatırlatan Çakır, “Vekilimizin evinde bizlere fazla söz düşmez. Ben sadece mevcut belediye başkanının yapamadıkları veya yanış yaptırdığı şeylerden söz etmek istiyorum., diyerek konuşmasına başladı.

“GÜLÜÇ’TE 1,62 TL, EREĞLİ’DE 3,5 TL!..”

Bölgenin en pahalı suyunun, emlak vergisinin, ulaşımın Ereğli’de olduğuna dikkat çeken Çakır; “Gülüç Belediye Başkanımız yanımızda, Gülüç’te içme suyu 1,62 TL, Ereğli’de aynı yerden suyu alıyor, ama bizde 3,5 TL böyle bir sosyal belediyecilik kavramı olur mu?  100 bin TL eden evimizi satmaya kalktığımız da, 150 bin TL üzerinden vergilendiriliyoruz. Bu nasıl anlayış. Bu resmen soygun!”, dedi.

“EREĞLİ’NİN KADERİ SİZLERİN ELLERİNİZDE!..”

Çakır’ın konuşmasının ardından söz alan Gülüç Belediye başkanı Aydın Güngör, Uysal’a destek isteyerek başladığı konuşmasında, “Ereğli çok kötü yönetiliyor. Bunun sizlerde farkındasınız. Başkanımzında dediği gibi, Gülüç halkıma suyu 1, 62 TL’den veriyoruz. Ereğli’de 3,5 TL, emlak vergilerimiz Ereğli’den çok daha ucuz. Bu tür bir yönetim anlayışını kabul etmek mümkün değil. Ereğli’nin kaderi sizin ellerinizde”, dedi.

“BENİM GÖNDERDİĞİM PARALARLA CAKA SATIYOR!..”

Güngör’ün ardından söz alan Ercan Candan, mevcut belediye başkanının kendisi hakkındaki iddialarına yanıt verdi. ‘Ereğli’ye 1 kuruş yardım etmedi’, sözlerine belgelerle yanıt veren Candan, “Evet doğru 1 kuruş değil, tam 30 milyon TL, para gönderdim”, dedi.

Mevcut belediye başkanının ‘Modern pazaryeri yapacağım. Ama param yok.’, dediğini bunun için kendilerine 12, 5Milyon TL para gönderdiğini sözlerine ekleyen Candan, “Bize Modern Pazaryeri dedi. Fakat bir hangar yaptı’ diyerek, tepkisini dile getirdi..

Ereğli’ye halkının menfaatleri için parti gözetmeksizin mevcut belediye başkanına her seferinde yardımcı olduğunun altını çizen Candan, yalı caddesindeki yıkılan duvar’ın parasının bile kendisi tarafından gönderildiğini altını çizdi..  

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL