Genel Gündem Tüm Manşetler

BELEDİYEDEKİ MEMURLAR YAŞADI

Kdz. Ereğli Belediyesi ile Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN) arasında Kdz. Ereğli Belediyesinde çalışan 210 memuru ilgilendiren sosyal denge sözleşme tazminatı imzalandı. 1 Nisan 2014 ile 31.12.2015..

BELEDİYEDEKİ MEMURLAR YAŞADI

uysal sözşleşme

Kdz. Ereğli Belediyesi ile Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN) arasında Kdz. Ereğli Belediyesinde çalışan 210 memuru ilgilendiren sosyal denge sözleşme tazminatı imzalandı.

1 Nisan 2014 ile 31.12.2015 dönemini kapsayan ve 210 memurun özlük haklarında devletin öngördüğü en üst seviyeden yapılan artışa ilişkin sosyal denge sözleşme tazminatı, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal ve BEM-BİR-SEN Genel Başkanı Mürsel Turbay tarafından imzalandı. Söz konusu sözleşme 210 memurun sosyal denge tazminatı aylık tavan tutarının en yüksek devlet memuru aylığının ek gösterge dahil %100’ünün tamamını ön görüyor..

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, söz konusu sözleşmenin belediye çalışanlarına hayırlı ve uğurlu olmasını dilerken, “Çalışanlarımızın refah ve mutluluğu bizim için son derece önemlidir”, dedi.

BEM-BİR-SEN Genel Başkanı Mürsel Turbay’da Uysal’a iyi niyet ve desteklerinden ötürü teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL