Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

BELEDİYE BAŞKANINI GEREKÇE GÖSTERDİ..!

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Kent Konseyi Yönetim Kurulu üyesi ve Kepez Mahallesi Muhtarı Baki Karaarslan Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’a tepki amacıyla görevinden istifa ettiğini açıkladı. Kdz. Ereğli Kent Konseyi Yönetim Kurulu..

BELEDİYE BAŞKANINI GEREKÇE GÖSTERDİ..!

18049_karaarslan

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Kent Konseyi Yönetim Kurulu üyesi ve Kepez Mahallesi Muhtarı Baki Karaarslan Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’a tepki amacıyla görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Kdz. Ereğli Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyesi ve Kepez Mahallesi Muhtarı Baki Karaarslan, konseyin yönetiminden istifa ettiğini açıkladı.
 
Kepez Mahallesi Muhtarı ve Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyesi Baki Karaarslan şunları söyledi; “Kent Konseyi Yönetiminden istifa ediyorum. Belediye Başkanı Hüseyin Uysal bizimle hiçbir şekilde koordineli çalışmıyor. Önerilerimizi dikkate almıyor. Bu güne kadar hiçbir faaliyetimiz olmadı. Biz sunumlar yapıyoruz, hepsi geri geliyor. Arkamızda duran bir belediye başkanımız yok. Benimde bu durumda orada durup, orasını işgal etmeye hakkım yok. Başka istifalarda, benim ardımdan gelenlerde olabilir. Ben kendi özgüvenimle ortaya çıktım ve bu akşam son yönetim kurulu toplantısına katılıp orada istifamı sunacağım” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL