Spor

BAZEN BAŞARI UZAKTA ARANMAZ..!

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Lig takımlarından Alaplı Belediyespor’un başarılı sol bek oyuncusu Fatih Duran Bölgesel Amatör Lig takımlarından Akçakocaspor’a imza attı.  Geçtiğimiz günlerde Alaplı Belediyespor’dan yetenekli oyuncu Emrah Gültekin’i de..

BAZEN BAŞARI UZAKTA ARANMAZ..!

FATİH DURAN

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Lig takımlarından Alaplı Belediyespor’un başarılı sol bek oyuncusu Fatih Duran Bölgesel Amatör Lig takımlarından Akçakocaspor’a imza attı. 

Geçtiğimiz günlerde Alaplı Belediyespor’dan yetenekli oyuncu Emrah Gültekin’i de kadrosuna katan Akçakocaspor, Alaplı Belediyespor’un önemli silahlarından sol bek Fatih Duran’ı da renklerine bağladı. Bir çok takımdan teklif alan  Fatih Duran tercihini Akçakaocapor’dan yana kullanmasındaki nedeni şu şekilde açıkladı.

‘Ben hedefli takımlarda yer almayı ilke edindim. Bu hususta Akçakocaspor’un profesyonelliği istediğini gördüm. Bunun yanında Alaplı ve Ereğli’de hatırı sayılır dostluklar edindik. Bu dostlarımız ile 1 sene daha yakın temasta olabilmek adına da Akçakocaspor en iyi tercih diyebilirim. Takımımızın bu sezon profesyonele çıkacağına inancım tamdır.’ 

Bilindiği üzere Fatih Duran Zeytinburnuspor, Türk Telekomspor, Boluspor, Anadolu Üsküdar 1908 (Profesyonel olarak) ve Alaplı Belediyespor’da forma giymişti. 

Akçakocaspor’un bu hamleleri bir çok kesim tarafından ‘bazen bölge takımları başarıyı uzakta aramak yerine etrafındakilere baksalar, uzakta aradıkları başarıyı daha çabuk yakalayabilecekler’ diye yorumlandı.

FD2

YORUMLAR (1)

  1. alaplılı diyorki:

    akçakocaspor ıstenılen başarıyı yakalıyacak hamlelerı çok ıyı bır bırını tanıyan oyuncular alıyo alaplıdan 3-4 tane daha oyuncu alması gerek başarı bır bırını tanıyan futbolculardan gelır

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL