Spor

ARTIK KİLİMLİ İÇİN SAVAŞACAK..!

Yeni sezonda Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek Kilimli Belediyespor, dış transfer çalışmalarına başladı. Sarı-Siyahlı ekibin dıştaki ilk transferi Kepezspor’dan İbrahim Çelik oldu. Tecrübeli orta saha, Kilimli’de şampiyonluk yaşamak istediğini söyledi…

ARTIK KİLİMLİ İÇİN SAVAŞACAK..!

ibrahim kilimli

Yeni sezonda Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek Kilimli Belediyespor, dış transfer çalışmalarına başladı. Sarı-Siyahlı ekibin dıştaki ilk transferi Kepezspor’dan İbrahim Çelik oldu. Tecrübeli orta saha, Kilimli’de şampiyonluk yaşamak istediğini söyledi.

GEÇEN sezon yaşadığı Süper Amatör Lig şampiyonluğunun ardından baraj maçında Kozlu Belediyespor’u yenerek yeniden Bölgesel Amatör Lig’deki yerini alan Kilimli Belediyespor, bir yıl aradan sonra yükseldiği ligde kalıcı olmak istiyor.

YENİ sezona bu düşüncelerle giren Kilimli Belediyespor yönetimi, antrenörlüğe Selahattin Bayar’ı getirdikten sonra transfere yöneldi. Şampiyon kadroyu yüzde 70 oranında muhafaza eden Sarı-Siyahlı ekip, dışarıdan alacağı futbolcularla kadrosunu güçlendirecek.

TRANSFERDE önceliği Zonguldak çocuklarına veren Kilimli Belediyespor’da yönetim, dış transferde sezonu açtı. Selahattin Bayar’ın hazırladığı transfer dosyasına göre hareket eden yönetim, listede yer alan futbolcularla bir bir masaya oturmaya başladı.

ŞAMPİYONLUK YAŞAMAK İSTİYORUM

SARI-Siyahlı yönetim, ilk transfer görüşmesini transfer listesinin ilk sırasında yer alan 25 yaşındaki Zonguldaklı futbolcu İbrahim Çelik’le yaptı. Önceki gün kulüp tesislerinde gelerek antrenör Bayar’ın da yer aldığı Transfer Komitesi’yle bir araya gelen orta sahanın tecrübeli ismi, yarım saate yakın süren görüşme neticesinde şartlarda anlaşmaya vararak Sarı-Siyahlılar’la el sıkıştı. İbrahim’de mutlu sona ulaşan Kilimli, rotayı listede yer alan diğer futbolculara çevirdi.

Futbol kariyerine Zonguldakspor’un altyapısında başlayan, ardından ÇATES Işıkspor, Devrek Belediyespor, Kdz. Ereğli Belediyespor ve Ereğli Kepezspor formaları giyen İbrahim, 2013-14 sezonunda formasını giydiği Kdz. Ereğli Belediyespor’da yaşadığı şampiyonlukla kariyer zirvesi yaptı.

Yeni sezonla birlikte kariyerine Kilimli Belediyespor’u da katacak olan İbrahim, bir şampiyonluk da Sarı-Siyahlı takımla yaşamak istiyor.

HABER / Hüseyin EKİNCİ

YORUMLAR (1)

  1. ereğlili diyorki:

    boş transferler nıye yapıyonuz acaba kılımlıye ter dökdüren alaplıdan ben olsam futbolcu alırım

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL