Genel Tüm Manşetler

BAYRAMLAŞMA PROGRAMLARI

Zonguldak ve Ereğli ilçesinde bayramlaşma programları düzenlendiği bildirildi. Zonguldak Valiliğinden yapılan yazılı açıklamaya göre, İl’deki protokolün halkla bayramlaşması bayramın 1. günü Camlı Köşk’te saat 10.00’da başlayacak. Saat 10.30’a kadar sürecek..

BAYRAMLAŞMA PROGRAMLARI

nerede-kimlerle-bayramlasacagiz-2apk8

Zonguldak ve Ereğli ilçesinde bayramlaşma programları düzenlendiği bildirildi.

Zonguldak Valiliğinden yapılan yazılı açıklamaya göre, İl’deki protokolün halkla bayramlaşması bayramın 1. günü Camlı Köşk’te saat 10.00’da başlayacak. Saat 10.30’a kadar sürecek bayramlaşmanın ardından Vali kaban ve beraberindeki protokol üyeleri¸3.Jandarma Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanlığı, Merkez Huzurevi, İl Jandarma Komutanlığı, Polisevi’nde İl Emniyet teşkilatı, Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma Derneği, Muharip Gaziler Derneği ve Atatürk Devlet Hastanesi ziyaretlerinde bulunacak.

Ereğli İlçesi’ndeki, protokolün halkla bayramlaşması da her zamanki gi Atatürk Kültür Merkezi’ndeki (AKM) Teras Kafeterya’da yapılacak.

Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay ve protokol üyeleri, burada halkın bayramını kutladıktan sonra Kız Yetiştirme Yurdu, Huzurevi gibi ziyaretlerde bulunacaklar.

 SENDİKADA BAYRAMLAŞMA SAAT 11.00’DE  

Türk Metal Sendikası’ndaki Bayramlaşma programının bayramın birinci günü yapılacağı duyuruldu. Sendikanın resmi internet sitesinden yapılan duyuruda, Öğretmenivi binasının 2 katında yer alan sendika binasında saat 11.00-15 arasında yapılacak programda Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş ve yönetimi, üyeleri ile konukların bayramını kutlayacak.

 BELEDİYEDE BAYRAMLAŞMA                           

Bu arada Ereğli Belediyesi’ndeki bayramlaşma programı ise saat 09.00’da olacak. Aynı saatte makamında bulunacak olan Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, saat 09.45’e kadar gelenlerle burada bayramlaştıktan sonra, protokol bayramlaşmasına katılmak üzere AKM’ye geçecek.

 EREĞLİ TSO’DAKİ BAYRAMLAŞMA                   

Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası’ndaki Bayramlaşma Programı da, Belediye gibi saat 09.00’da başlayacak.

Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Tetiker ve Meclis Başkanı Faruk yazıcı, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte gelenlerin bayramını kutlayacak.

 AK PARTİ BAYRAMLAŞMASI                              

AK Parti Zonguldak İl Başkanlığı, saat 11.30’da parti binasında yapacağı bayramlaşma programını, sırasıyla Alaplı (13.00), Ereğli (14.00), Kozlu (15.30), Kilimli (16.15), Çaycuma (17.30), Gökçebey (18.15) ile sürdürüp, Devrek (19.00) ile tamamlayacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL