Genel Gündem Tüm Manşetler

BAŞKAN UYUMUYOR MAŞALLAH.!

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, gece 01.00’e kadar 7 ayrı taksi durağını ziyaret edip, taksicilerle sohbet etti. Tüm taksici esnafından belediyenin fahri çalışanı olmasını isteyen Uysal, “Gördüğünüz yâda size..

BAŞKAN UYUMUYOR MAŞALLAH.!

DSC_0418 (1)

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, gece 01.00’e kadar 7 ayrı taksi durağını ziyaret edip, taksicilerle sohbet etti. Tüm taksici esnafından belediyenin fahri çalışanı olmasını isteyen Uysal, “Gördüğünüz yâda size iletilen sorunları bize ulaştırın. Daha güzel bir Ereğli için birlikte çalışalım.”dedi.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, dünkü mesaisini taksi duraklarını ziyaret ederek tamamladı.

Belediye Başkan Yardımcısı Alptekin Dursun’un yanı sıra, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cevdet Civelek, Özel Çilek Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Çetin Çimen ve Taksiciler Derneği Başkanı Yücel Oktay ile birlikte Pazar, Sahil, Garaj, Murat, Kent, Sümer ve Çınar Taksi duraklarını gezen Başkan Uysal, taksici esnafını tek tek dinledi.

SİZLER BİZİM GÖNÜLLÜLERİMİZ OLUN

Başkan Uysal, durak ziyaretlerinde “Daha güzel bir Ereğli” için taksicilerden destek istedi. Taksici esnafının çevreyi, yolu, çöpü ya da benzer konuları en iyi gözlemleyenler olduğunu söyleyen Başkan Uysal, “ Sizler bizim gönüllü çalışanımız olun, her türlü gözleminizi, ya da size iletilen sorunları bize ulaştırın. Daha güzel bir Ereğli için sizlerden gelecek öneriler bizim için önemli ”dedi.

UYSAL, MÜŞTERİSİNE RANDEVU ALDI

Başkan Uysal’ın Garaj taksiyi ziyaretinde Uysal’ın, “ Sizler bizim fahri çalışanımız olun, her türlü gözleminizi, ya da size iletilen sorunları bize ulaştırın.” sözleri üzerine söz alan taksici Turgut Yıldırım, Uysal’a, bugün evine bıraktığı öğretmen müşterisinin Kızkapısı sokakta yaşanan bir sorun nedeniyle başkanlıktan randevu almak istediğini iletti.

Başkan Uysal bunun üzerine taksici Yıldırımın müşterisini aramasını ve yarın kendisiyle görüşmek için belediyeye gelmesini sağlamasını istedi. Müşterisine ulaşan taksici müşterisi adına Uysal’a saat 14.00’te randevu aldı.

TELEFONA BAKTI, ARAÇ YÖNLENDİRDİ

Başkan Uysal, Murat Taksi durağını ziyaretinde telefonun diğer ucundaki isimdi.Durağın telefonlarına bakan Uysal, müşterilerin talepleri doğrultusunda sıradaki araçları yönlendirdi.

Başkan Uysal, ulaşım adına yaşanan sıkıntıların el birliği ve karşılıklı anlayışla çözüleceğini söyledi.

Çok sayıda taksici esnafı da Başkan Uysal’a, “ Sizi adaletinize, yönetim anlayışınıza ve kişiliğinize güveniyoruz.”ifadelerini kullandı.

DSC_0425

DSC_0437

DSC_0445

DSC_0453

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL