Genel Gündem Tüm Manşetler

Başkan Uysal’ın ‘Madenciler Günü Mesajı..

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, ‘04 Aralık Dünya Madenciler Günü’ nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başkan Uysal’ın mesajı şöyle; “Yerin binlerce metre altında, her türlü zorluklara karşı alın teri dökerek,..

Başkan Uysal’ın ‘Madenciler Günü Mesajı..

ddsc_0398

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, ‘04 Aralık Dünya Madenciler Günü’ nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Uysal’ın mesajı şöyle;

“Yerin binlerce metre altında, her türlü zorluklara karşı alın teri dökerek, emek mücadelesi veren ve bu uğurda canlarını veren madencilerimize olan vefa borcu asla ödenemez.

Ülkemizin değişik bölgelerinde ve bölgemizde maden kazaları sonucu yaşadığımız acıların yaralarını sarmaya çalışırken yeni acılar yaşamamak için, iş güvenliği ve yasalarının uygulanması konusunun önemine vurgu yapmak gerektiğine olan inanıyorum.

‘4 Aralık Dünya Madenciler Günü’nün, tüm işçilerimiz için can güvenliği korkusu olmadan, iş sağlığı ve güvenliği tedbirleri alınmış bir şekilde madenlerde sağlıklı koşullarda çalışmalarına vesile olmasını diliyorum.

Bu vesile tüm madencilerimize ve ailelerine sağlıklı ve mutlu birer hayat temenni ederken, kaybettiğimiz tüm maden şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.”

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL