Eğitim Genel Gündem Tüm Manşetler

BAŞKAN İMAM HATİPLİLERLE BULUŞTU

Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Ereğli Anadolu İmam Hatip Lisesi Yurdu’nda okul müdürü, öğretmenler ve öğrencilerle birlikte kahvaltı yaptıktan sonra bir sınıfta ve okul çevresinde incelemelerde bulundu.  Konu ile..

BAŞKAN İMAM HATİPLİLERLE BULUŞTU

DSC_0588

Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Ereğli Anadolu İmam Hatip Lisesi Yurdu’nda okul müdürü, öğretmenler ve öğrencilerle birlikte kahvaltı yaptıktan sonra bir sınıfta ve okul çevresinde incelemelerde bulundu. 

Konu ile ilgili Kdz. Ereğli Belediyesi Basın Bürosu’nun haberi şu şekilde:

İmam Hatip Lisesi Yurdu’nda kahvaltı öncesi öğrencilere başarılar dileyerek başarının sırırının erken kalkmakta olduğunu söyleyen Başkan Uysal, “Ne derler bilirsiniz. Erken kalkan erken yol alır. Sizde böyle yapın ki başarılı olasınız.” dedi. Başkan Uysal öğrencilerden isteklerini sorunca en fazla istek ise ‘Spor Salonu veya Futbol Sahası’ isteği oldu.

Din Görevlileri Derneği Başkanı Ali Aksoy’da AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr. Ercan Candan ile Başkan Uysal’ın İmam Hatip Lisesi ve Ortaokulu’na verdiği destekten dolayı teşekkür ederek, Ereğli’nin ikinci bir imam hatip lisesi ve yurduna ihtiyacı olduğunu belirtti.

Başkan Uysal’a Kur’an-ı Kerim hediye eden Okul Müdürü Ramazan Karaoğlu’da Kabasakal Deresi’nin temizlenmesi konusunda Başkan Uysal’dan destek isterken Başkan Uysal’da bu derenin yaza kadar tamamen temizleneceğini DSİ’nin geciktirmesi halinde belediye olarak kendilerinin temizleyeceğini söyledi.

Daha sonra okul çevresinde ve bir sınıfta öğrencilerle sohbet eden Başkan Uysal, öğrencilerin isteklerini sordu. Kız öğrencilere kitap okumaları tavsiyesinde bulunan Başkan Uysal, dengeli beslenmelerini de tavsiye etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL