logo

BAHÇEŞEHİR START VERİYOR

81 kampüs ile kaliteli eğitimi Türkiye’nin her noktasına ulaştıran, yeni nesil eğitime öncülük eden ve TEOG ve LYS başarılarıyla Türkiye’nin zirvesinde yer alan Bahçeşehir Okulları, 2017-2018 eğitim ve öğretim yılında Ereğli’de kampüsünü açıyor.

Bahçeşehir Okulları Ereğli Kampüsü kapalı yüzme havuzu, bilim müzesi, sanat atölyesi, çok amaçlı spor salonu, konferans salonu, teknoloji laboratuvarı, STEM laboratuvarı, Ipad İstasyonu, Robotik Kodlama laboratuvarı,  gibi özel eğitim alanları; akıllı teknolojilerle donatılmış derslikleri ile kentin en iyi okulları arasında yerini alacak.

Bahçeşehir Okulları Ereğli Kampüsü kuvvetli eğitim kadrosu, Bahçeşehir Okullarının 21. yüzyıl becerilerine odaklanan eğitim anlayışı ve yabancı dil eğitiminde dil öğretmeyi değil dil edindirmeyi hedefleyerek fark yaratan yaklaşımıyla öğrencilerine dünya standartlarında eğitim sunarak onları geleceğe tam donanımlı hazırlayacak.

Eğitimde fırsat eşitliğini ilke edinen Bahçeşehir Okulları, 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılında Ereğli’de açılacak olan yeni kampüsünde, kaliteli eğitimin yaygınlaştırılması yönünde atılmış yeni bir adım olarak büyük önem taşıyor.  

Bahçeşehir Okulları Kdz.EREĞLİ Kampüs Müdiresi Sayın Eda ÜLKÜ  ve Kampüs kurucusu Oğuz KARAHAN  30 Ocak Pazartesi günü, KELEŞLER PARK OTEL’ de saat 11.00 de gerçekleşecek tanıtım toplantısında, Bahçeşehir Okullarının eğitim sistemini ve Karadeniz Ereğli Kampüsün özelliklerini paylaşmak için basın mensuplarıyla bir araya geliyor. 

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

bahis siteleri