Genel Gündem Tüm Manşetler

BANKAYI SATIN ALMAK İSTEDİ

Vakıf Bank Şubesine giden ve bankayı satın almak isteyen kişi yanında getirdiği bayan terliği masanın üzerine bırakıp kayıplara karıştı. Çaycuma Vakıf Bank Şubesinde yönetici müdür olan G.O., bankaya gelen 1.70-1.80..

BANKAYI SATIN ALMAK İSTEDİ

yok-boyle-bir-olay

Vakıf Bank Şubesine giden ve bankayı satın almak isteyen kişi yanında getirdiği bayan terliği masanın üzerine bırakıp kayıplara karıştı.

Çaycuma Vakıf Bank Şubesinde yönetici müdür olan G.O., bankaya gelen 1.70-1.80 boylarında, kilolu, siyah kısa saçlı, gözlüklü, 30 yaşlarında bir erkek şahsın kendisini Dünya Bankası Finans Müdürü olarak tanıttığını ve bankayı satın almak istediğini söylediğini, kendisinin bankayı satmadığını söylemesi üzerine şahsın kendisinin çalışma masasının üzerinde bulunan bankaya ait tükenmez kalemi büktüğünü ve montunun içerisinden çıkartmış olduğu bayan şahsa ait terliği masanın üzerine bıraktığını ve aynı gün saat 15.00 sıralarında tekrar geleceğini söyleyerek bankadan ayrıldığını beyan etti. Nöbetçi Cumhuriyet Savcısı “Hakaret” olayından işlem yapılması talimatını verdi İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri firari şahsın aranmasına başladı. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL