logo

Bakanlıktan ödüller peşi-sıra geldi…

Bir dizi temaslarda bulunmak için Zonguldak‘a gelen Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, program kapsamında Kdz. Ereğli Terzi İlkokuluna ziyarette bulunmuştu. Okulda incelemelerde bulunan Ziya Selçuk, öğretmenlerin çalışmalarını takdirle karşılayarak yönetici ve öğretmenleri Başarı Belgesi ile ödüllendirdi.

Ayrıca başarılı çalışmalarından dolayı Kaymakamlık tarafından da Başarı Belgesi verilen öğretmenlerimize belgelerini İlçe Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu makamında takdim etti. Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun tarafından da okula hediye edilen renkli yazıcı öğretmenlere teslim edildi.

Öğretmenler,  İsmail Çorumluoğlu’na yaptıkları ziyarette öğrencilerinin yapmış olduğu avizeyi hediye ettiler. Kaymakam Çorumluoğlu, yönetici ve öğretmenleri tebrik ederek, başarılarının devamı diledi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nce düzenlenen “Bir İlkbahar Öyküsü” öykü yarışmasında Türkiye 1.si olarak ilimizi ve ilçemizi başarıyla temsil eden Kdz. Ereğli İbrahim Süheyla İzmirli Fen Lisesi 10. Sınıf öğrencimiz Muhammet Furkan Davulcu‘yu, Kaymakam İsmail Çorumluoğlu, çeşitli hediyeler ve Başarı Belgesi ile ödüllendirdi.

Furkan Davulcu‘ya hediyelerini ve belgesini veren Kaymakam İsmail Çorumluoğlu, öğrenciyi, ailesini ve öğretmenlerini tebrik ederek, başarı dileklerinde bulundu.

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+4 = ?

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.